Assassin’s Creed Dynasty bir milyar kez görüntülendi!

14.01.2022
Assassin’s Creed Dynasty bir milyar kez görüntülendi!


Ubisoft, bugün Assassin’s Creed Dynasty adlı web çizgi romanının Çin‘de bir milyar görüntülenmeye ulaştığını duyurdu. Lansmanından bu yana çizgi roman, Tencent Animation & Comics‘te tüm platformlar için 9+/10 puan aldı. Böylece Wuxia türünün ilk 10‘una girmeyi başardı.

Xu Xianzhe tarafınca ortaya çıkan Assassin’s Creed Dynasty, Ubisoft‘un Çin’de 8. yüzyılda geçen tamamen yeni bir karakter ve öykü içeren ilk Çin orijinal çizgi romanı oldu. Çizgi roman, Gizli saklı saklı Kişiler tarafınca İpek Yolu’nda eğitilmiş karanlık bir Assassin, Li E‘nin yolculuğuna odaklanıyor.

Assassin’s Creed Valhalla’nın yeni DLC’si duyuruldu!


Assassin’s Creed Valhalla’nın yeni DLC’si duyuruldu!

Assassin’s Creed Valhalla Dawn of Ragnarök DLC’si duyuruldu. Odin olarak oynayacağımız DLC’de oğlumuz Baldur’u kurtarmaya çalışacağız.

Assassin’s Creed Dynasty, TOKYOPOP ile ortaklaşa yayınlandı

Tang hanedanı ve Çin‘i Orta Krallık‘ın şimdiye kadar karşılaşmış olduğu en büyük plandan kurtulmak için Tang sadıklarıyla bir araya gelmesi gerekiyor. Assassin’s Creed Dynasty, Cilt 1‘in İngilizce‘ye çevrilmiş ciltsiz versiyonu da bugün, Amerikan manga ve anime yayıncısı TOKYOPOP ile ortaklaşa yayınlandı.

assassins-creed-dynasty-bir-milyar-kez-goruntulendi

2022‘ye kadar 5 tane cilt piyasaya çıkıyor. Cilt 2, 19 Nisan 2022‘de gelirken Cilt 3, 14 Haziran 2022 tarihinde okurların karşısına geçiyor. Ubisoft Çin Pazar Stratejisi Direktörü Mia Zhang şu açıklamaları yapmış oldu:

“Çinli hayranların onları göz önünde bulundurarak yaptığımız içeriğin keyfini çıkardıklarını görmek ve Assassin’s Creed Dynasty çizgi romanının bir milyardan fazla kez görüntülendiği bu dönüm noktasına ulaştığımız için oldukca heyecanlandık. Bu başarıyı kutlamak için Çinli bir suikastçının yer almış olduğu bu hikayeyi dünya genelinde daha oldukça insanla paylaşma fırsatına haiz olduğumuz için minnettarız.”

Ubisoft Çin Pazar Stratejisi Direktörü Mia Zhang

Sizler Ubisoft hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı dikkatsizlik etmeyin!


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.