Asus ROG Falchion oyuncu klavyesi araştırma! – Teknoloji Pusulası

19.12.2021
Asus ROG Falchion oyuncu klavyesi araştırma! – Teknoloji Pusulası


Oyuncu ekipman ve donanımları ile tanıdığımız Asus’un yeni kablosuz oyuncu klavyesi Asus ROG Falchion modelini kutusundan çıkardık ve inceledik.

Asus ROG Falchion araştırma

Isterseniz sözü fazla uzatmadan sizleri videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

SDNShiftdelete.net

ROG Falchion satın almak için: https://tr.rog.gg/39DF7p

“Ekipmanını Anlat” kampanyası kapsamında ASUS ürün deneyimlerinizi paylaşarak ödül kazanmak için: https://tr.rog.gg/PoJ2kT

ROG Falchion yüzde 65 boyutlu ve 68 tuşlu tasarımının yanında kablosuz Aura Sync aydınlatma, interaktif dokunmatik açık oturum, klavye koruma kasası, ROG NX anahtarlar ve 450 saate varan pil ömrü ile oldukça dikkat çekiyor.

Standardın yüzde 65’i oranındaki kompakt dağılım, yüzde 60 oranında klavye çerçevesi içinde yön ve gezinti tuşlarına ustaca yer veriyor. ROG hususi oyun anahtarları, süratli çalıştırma, yumuşak tuş vuruşu hissi ve geri bildirim için ayarlanmış kuvvet eğrilerine haiz ROG NX mekanik anahtarlara haiz.

Kablolu USB ve 1 ms 2,4 GHz RF olmak suretiyle iki bağlantı modu bulunan klavye 450 saate varan pil ömrü ile stabil ve uzun ömürlü performans sunuyor ki bu süre bir oyuncu için oldukça kıymetli.

Armoury Crate yazılım aracı desteklenen oyuncu ürünlerini tek bir noktadan denetim etmeyi sağlar, sisteminizin görünümünü kolayca ayarlama imkanı veriyor. Armoury Crate, kullanışlı bir arayüz üstünden sisteminizdeki uyumlu cihazlar için RGB aydınlatma efektlerini kolayca denetim etmenizi ve Aura Sync ile senkronize ederek tek tip ışık efektleri elde etmenizi sağlıyor. Armoury Crate ek olarak kullanıcı profillerini düzenlemenize, tuşlara vazife atamanıza, makro kaydetmenize ve oyun esnasında donanım istatistiklerini takip etmenize olanak veriyor.


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.