Attila Olgaç’tan Necati Şaşmaz itirafı

23.06.2022
Attila Olgaç’tan Necati Şaşmaz itirafıKurtlar Vadisi’nde Kılıç’ı canlandıran Attila Olgaç, seneler sonrasında bu mevzuda bomba bir itirafta bulunmuş oldu.


Attila Olgaç'tan Necati Şaşmaz itirafı

Bir devrin en oldukça izlenilen ve konuşulan dizilerinden Kurtlar Vadisi’nde Kılıç karakterine yaşam veren Attila Olgaç, hem kendisi hem de öteki oyuncularla ilgili oldukça konuşulacak bir itirafta bulunmuş oldu.

“İki misli para teklif ettiler”

O günlerde dizide Polat Alemdar karakterine yaşam veren Necati Şaşmaz’la ilgili çıkan tarikat haberleri sonrası kadrodan ayrılmak istediklerini ifade eden Olgaç, kendilerine iki misli ücret teklif edilince bu kararlarından vazgeçtiklerini belirtti.

Attila Olgaç tan Necati Şaşmaz itirafı #1

Para ikna etti

Olgaç, yapmış olduğu açıklamada “Çoğumuz ayrılacaktık. Fakat geçim için yaşamak mühim. Kesenin ağzını açtılar, aldığımız paranın iki mislini verdiler. İki misli para alınca da yapılacak bir şey olmadı.” ifadelerine yer verdi.

Attila Olgaç tan Necati Şaşmaz itirafı #2

“Zafer 3 katını istedi”

Açıklamasının devamında dizide Mehmet Karahanlı karakterini canlandıran Zafer Ergin’in devam etmek için 3 misli ücret istediğini belirten Olgaç, “Zafer Ergin dedi ki, ‘3 mislini isterim’. Onun üstüne ‘olmaz’ dedi adam. Bunun üstüne kanal devreye girerek ‘Sen iki ver. Üstünü ben vereceğim’ dedi fakat 10 bölüm sonrasında öldürüldü. Zafer öyleki gitti. Yoksa o da gitmiyordu. Erken öldürüldü.” şeklinde konuştu.

Attila Olgaç tan Necati Şaşmaz itirafı #3

Attila Olgaç tan Necati Şaşmaz itirafı #4

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.