Avukat Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde tutuklama sonucu

11.02.2022
Avukat Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde tutuklama sonucuAvukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun 27 Ocak’ta Yeşilköy Balıkçılar Çarşısı’nda uğramış olduğu silahlı saldırıda yaşamını kaybetmesine ilişkin soruşturma kapsamında yakalanan 2 zanlıdan 1’i tutuklandı.


Avukat Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde tutuklama kararı

İstanbul Organize Suçlarla Savaşım Şube Müdürlüğü ekiplerince adam öldürmeye ilişkin çalışmalarda bugüne dek 18 şüpheli gözaltına alındı.

Şüphelilerden 8’i, 7 Şubat’ta sevk edildikleri adliyede tutuklanırken, 8 şüpheli adli denetim şartıyla özgür kaldı.

Önceki gün Bursa’da yakalanan Seccad Y. ile Kovid-19 testi pozitif çıkmış olduğu için karantinada tutulan şüpheli Mehmet A., işlemleri tamamlandıktan sonrasında Bakırköy Adliyesine gönderildi.

YAKALANANLARDAN 1’İ TUTUKLANDI, DİĞERİ ADLİ KONTROL ŞARTIYLA SERBEST BIRAKILDI

Savcılık, Seccad Y’nin tutuklanmasını, Mehmet A’nın adli denetim tedbirleri uygulanarak özgür bırakılmasını talep etti.

Nöbetçi Bakırköy Barış Ceza Hakimliği, şüpheli Seccad Y’nin tutuklanmasına, Mehmet A’nın ise adli denetim tedbiriyle özgür bırakılmasına karar verdi.

Avukat Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde tutuklama sonucu VİDEO

Avukat Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde tutuklama kararı #1

ÇIKAN TARTIŞMADA MAHMUTYAZICIOĞLU HAYATINI KAYBETMİŞTİ

Aralarında alacak meselesi bulunan iki grup, 27 Ocak gecesi Yeşilköy Balıkçılar Çarşısı’ndaki restoranda görüşmek suretiyle bir araya gelmiş, çıkan tartışmada silahla ateş açılmıştı.

Vaka esnasında gruplar içinde aracılık yapmış olduğu öğrenilen avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile şoförü Murat B. silahla vurulmuştu. Ağır yaralanan Mahmutyazıcıoğlu, yaşamını kaybetmişti.

Avukat Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde tutuklama kararı #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.