Ayşe Boyner-Cem Telvi çifti tek celsede boşandı

28.12.2021
Ayşe Boyner-Cem Telvi çifti tek celsede boşandı


Ayşe Boyner-Cem Telvi çifti tek celsede boşandı

Özgürlük gazetesinden Özge Eğrikar’ın haberine gore; Ayşe Boyner, geçen ay avukatı Cem Topal vasıtasıyla İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurarak boşanma davası açtı. Boyner, ‘anlaşmalı’ olarak açmış olduğu davada evliliğinden evladı olmadığını, eşiyle süre içinde problemler yaşamaya başladığını belirtti. Dilekçesinde düşünce ayrılıkları yaşadıklarını özetleyen Ayşe Boyner, birbirinden bağımsız yaşam sürdüklerini ve konutları da ayırdıklarını beyan etti.

İstanbul Aile Mahkemesi’nde görülen duruşmaya taraflar avukatlarıyla katıldı. Duruşmada söz alan Ayşe Boyner, “Boşanma mevzusunda mutabık kaldık. Birbirimizden herhangi bir tazminat ve nafaka talebimiz yoktur” dedi. Cem Telvi de “Ben de boşanmak isterim” diye konuştu. Ortalama 15 dakika devam eden duruşma sonucu mahkeme, çiftin boşanmasına karar verdi.

 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.