Ayşenil Şamlıoğlu’nun acı günü

19.04.2022
Ayşenil Şamlıoğlu’nun acı günüVizyonun ve tiyatronun usta isimlerinden Ayşenil Şamlıoğlu, annesine toplumsal medya hesabından paylaşmış olduğu fotoğrafla veda etti.


Ayşenil Şamlıoğlu'nun acı günü

Usta oyuncu Ayşenil Şamlıoğlu annesini yitirdi. Haberi Instagram sayfasından duyuran Şamlıoğlu, yaşamış olduğu acı ve üzüntüyü takip edenleri ile paylaştı.

Annesinin fotoğrafını gösteren Şamlıoğlu, altına şunları yazdı;

“Canım taa içi, bana can veren, daima yaşama bakışını örnek aldığım dünya güzeli annem bizi bıraktı gitti.

“Öksüz kaldım”

Öksüz kaldım, hissettiğim bu, her yaşta hissediliyormuş bu duygu meğer. Pamuk şeklinde bir insandı, adeta başlangıcında bir hale ile yaşadı, yumuşacık, şefkatli, her bakmış olduğu yerde güzellik gören, yaşamdan tat alan, pozitif duruşunu asla kaybetmeyen biriydi annem…

“Sevmeyi ondan öğrendim”

Ben her canlıyı sevmeyi ondan öğrendim, öğrendiğim pek oldukca şeyin yanında… Yaşamış olduğu şeklinde yumuşacık veda etti hayata… Hastaneye giderken gene ‘papatyaların güzelliğine bak’ diyormuş yeğenim Serap Göktekin’e. Hastaneye ulaştıklarında bilinci kapanık…

“Gittiğin yerde oldukca mutlu ol”

Canııııımmmmmmm, hep güzellikler sarsın etrafını, yaşamda gördüğün güzelliklerin binlerce katı kuşatsın seni, gittiğin yerde çoook mutlu ol e mi? Seni seviyorum annem, seni oldukca seviyorum…”

Ayşenil Şamlıoğlu nun acı günü #1

Ayşenil Şamlıoğlu nun acı günü #2

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.