Azade Ferit ve Ayşe arasındaki sözleşmeyi öğrenir! Kalp Yarası 6. bölüm 2. fragmanı

Hande, Ferit’in peşini bırakmak istemiyor. Bu yüzden düzenlenen davete katılır ve orada aşkını şarkıyla itiraf eder. Öte yandan Ayşe’nin sırrını …

07.08.2021
Azade Ferit ve Ayşe arasındaki sözleşmeyi öğrenir! Kalp Yarası 6. bölüm 2. fragmanı

Hande, Ferit’in peşini bırakmak istemiyor. Bu yüzden düzenlenen davete katılır ve orada aşkını şarkıyla itiraf eder. Öte yandan Ayşe’nin sırrını ele geçiren Hande, bunu koz olarak kullanır. Ancak bu kez karşısında hiç tahmin etmediği birini görür. Kalp Yarası 6. bölüm 2. fragmanı

Ferit, Ayşe’ye aşık olmaya başlar. Ancak bu duyguları ve Ayşe’nin sırları arasında gidip gelen Ferit, Ayşe’nin Fırtına ile yakınlığını görünce çok hoşuna gider. Günden güne Ayşe’ye bağlanan Ferit’in aşkını fark eden Hande işleri hızlandırır. Antakya’ya gelen Seda’nın peşine düşer. Burada tüm gerçekleri öğrenir. Daha’nın Ayşe yüzünden hapiste yattığını öğrenen Hande, onu kaçırtır. Bu durum da Ayşe’yi zora sokmak için onu Antakya’ya getirir. Ayşe ise Ferit’e karşı duygularının olduğunu ve ondan vazgeçemediğini fark eder. Hnade’nin büyük oyununu ise Azade bozar. 

KALP YARASI 6. BÖLÜM 2. FRAGMANI

KALP YARASI NEREDE ÇEKİLİYOR?

Kalp Yarası dizisi zengin tarihi ve eşsiz kültürü ile medeniyetlerin buluşma noktası olan Hatay’ın merkez ilçesi Antakya’da çekiliyor. Çekimlerin bazı sahneleri, il genelindeki farklı mekanlarda da gerçekleşebiliyor.

KALP YARASI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Dizinin başrolünde bulunan Ferit, Antakya’nın köklü ailelerinden birinin el üstünde tutulan veliahdıdır. Yağmur Tanrısevsin’in canlandırdığı Ayşe ise İstanbul’da yaşayan, hayatta kendi ayakları üzerinde durabilen ve hayat dolu bir geç kadındır.

Ferit’in ailesi, oğullarını kendi tercih ettikleri Varoğlu Ailesi’nin kızı Hande ile evlendirmek ister. Her şey istenildiği gibi devam eder. Ferit ve Hande’nin düğün gecesi gelip çatar. Ancak o gece Ferit’in dünyası başına yıkılır, çünkü genç adam ihanetle sarsılır. Ferit ve Ayşe’nin yolları tesadüf eseri birleşir ve şimdi her ikisinin önünde zorlu bir yol bulunmaktadır.

KALP YARASI DİZİSİNİN OYUNCULARI VE KARAKTERLERİ

Gökhan Alkan: Ferit Sancakzade
Yağmur Tanrısevsin: Ayşe Yılmaz
Merve Çağıran: Hande Varoğlu
Toprak Can Adıgüzel: Yaman Öztürk
Şenay Gürler: Azade Sancakzade
Mahir Günşiray: Adnan Sancakzade
Meltem Gülenç: Zümrüt Varoğlu
Rıza Akın: Hüseyin Varoğlu
İnan Konukçu: Sinan Sancakzade
Burçin Abdullah: Leman Sancakzade
Naz Sayıner: Müge Sancakzade
Nail Kırmızıgül: 
İhsan
Yonca Şahinbaş: Vedia

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir