Aziz dizisinin 5. bölüm fragmanı yayınlandı!

Sürükleyici konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla ilgi odağı haline gelen “Aziz” dizisi yayınlanan 5. bölüm fragmanıyla herkesi heyecanlandırdı. Peki …

27.11.2021
Aziz dizisinin 5. bölüm fragmanı yayınlandı!

Sürükleyici konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla ilgi odağı haline gelen “Aziz” dizisi yayınlanan 5. bölüm fragmanıyla herkesi heyecanlandırdı. Peki, Aziz dizisi konusu nedir? Aziz dizisi oyuncuları kimlerdir? Aziz dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Aziz dizisi fragmanı yayınlandı mı? Aziz dizisi 5. bölüm fragmanı? İşte merak edilen Aziz dizisinin 5. bölüm fragmanı…

Show TV’de ekranlara gelmeye hazırlanan “Aziz” dizisi dikkat çeken konusu ve yıldız oyuncu kadrosuyla dizi severlerin radarına girdi. Birinci bölümüyle dizi severlerden tam not alan Aziz dizisinin 5.bölüm fragmanı yayınlandı. Son olarak “Ramo” dizisiyle izleyicilerin karşısına çıkan Murat Yıldırım, “Aziz” dizisinde başrol olarak karşımıza çıkıyor. 26 Kasım Cuma saat 20.00’de Show TV ekranlarında dördüncü bölümü yayınlanan dizinin 5. bölüm fragmanı çok konuşuldu.

İşte çok merak edilen Aziz dizisinin 5. bölüm fragmanı;

AZİZ OYUNCULARI KİMLERDİR?

Başrolünde Murat Yıldırım’ın yer aldığı dizide Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Eren Hacısalihoğlu, Suzan Kardeş, Ayten Soykök, Elif Sönmez ve Füsun Demirel ve Meral Çetinkaya gibi yıldız oyuncular da yer alıyor.

Dönem dizisi olan Aziz’in yönetmen koltuğunda Recai Karagöz otururken; dizinin senaryosu ise Eda Tezcan’ın kaleminden çıkıyor. Yeni sezonda iddialı bir başlangıç yapmayı planlayan dizinin yapımını O3 Medya’nın, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği Aziz’in proje danışmanlığını ise  Zeynep Günay Tan yapacağı öğrenildi.

AZİZ DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Hatay’ın göz bebeği Antakya‘nın en önemli halı üreticisi olan Payidar ailesinin oğlu Aziz Payidar, bolluk içerisinde hayatını sürdürmektedir. Fransız delegesi Mösyö Pierre‘in oğlu Teğmen Andre‘nin canını almasıyla Aziz’in hayatı baştan sona değişir.

Antakya’yı terk etmek zorunda kalan Aziz, iki yılın ardından doğup büyüdüğü topraklara geldiğinde hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığını görür. Hem sevdiği kadının başkasıyla nişanlandığını hem de Fransız işgali altındaki Antakya’nın kötü halini gören Aziz’in köylü kızı Efnan ile tanışmasıyla hayatı baştan sona değişecektir. 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.