Babam’da Ömrüm’ün duygusal anları: Götürmeyin babamı! Kahraman Babam dizisinin konusu nedir?

Baba kızın duygu dolu anlarının polislerin gelmesiyle bölündüğü Kahraman Babam’ın yeni bölüm fragmanında, Ömrüm’ün “Götürmeyin babamı …

29.06.2021
Babam’da Ömrüm’ün duygusal anları: Götürmeyin babamı! Kahraman Babam dizisinin konusu nedir?

Baba kızın duygu dolu anlarının polislerin gelmesiyle bölündüğü Kahraman Babam’ın yeni bölüm fragmanında, Ömrüm’ün “Götürmeyin babamı…” sözleri izleyenleri derinden etkiliyor. Peki Kahraman Babam dizisi nerede çekiliyor? Kahraman Babam dizisi oyuncuları ve karakterleri kimdir? İşte yanıtı…

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Fatih Al, Tuğçe Altuğ, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Toprak Sağlam’ın başrollerde oynadığı Kahraman Babam dizisi 5. bölümüyle 5 Temmuz Pazartesi akşamı Show TV’de olacak. Kahraman Babam’ın dördüncü bölümünde Uğur’un anlattıklarından sonra şüphelenen ve kundaklama çetesinin bir üyesi olan Tufan ile görüşmeye giden Yonca, kendini korkunç bir olayın tam ortasında buldu. Tufan’ın gözlerinin önünde ölmesiyle travma yaşayan Yonca, Uğur ile yüzleşmek için yeniden onun karşısına çıktı.

Uğur, Tufan’ın öldürüldüğünü düşünürken Yavuz ve çetesi, Tufan’ın ölümünü örtbas etmek için vakit kaybetmedi. Adli tıp raporunda Tufan’ın ölüm sebebi zehirlenme yerine kalp krizi olarak belirtildi. Uğur, bu duruma inanmazken bulduğu ipuçlarını araştırmaya devam ederek kundaklama çetesinin en tepesindeki isme ulaşmaya bir adım daha yaklaştı.

KAHRAMAN BABAM DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Dram ve aksiyon türlerinde olan Kahraman Babam dizisi bir baba kızın duygu yüklü hikayesini ekranlara getirecek. Kahraman itfaiyecilerin zorlu mücadeleleri de dizide konu alınacak. Sema Ergenekon’un senaryo süpervizörlüğünü üstlendiği diziyi Sevgi Yılmaz, Devrim Yıldız Özdemir ve Bahar Kaya kaleme alacak. Önemli isimlerin rol alacağı dizinin çekimleri İstanbul’un çeşitli semtlerinde gerçekleştirilmekte.

KAHRAMAN BABAM DİZİSİ KONUSU NE?

Dizide, etrafındaki herkese hükmetmeye alışık olan Yavuz Furkan’ın tedavisi konusunda Menekşe’ye çeşitli emirler vermekte ve ummadığı bir tepkiyle karşılaşmaktadır. Herkesten gizli bir aşk yaşayan İlker ve Menekşe’yi oldukça kötü bir sürpriz beklemektedir. Kız kardeşinin ölümünü Uğur’a yükleyen Cem, şimdi de Ömrüm’ün aynı şeyleri yaşamasını istememektedir. Cem ve Uğur oldukça büyük bir yüzleşme yaşayacaktır. Bütün bu çatışmaların içinde Uğur ve Cem kendilerini bekleyen zorlu vakada her şeye rağmen birlikte hareket etmek ve başarılı olmak zorundadırlar. Karısının katiline ulaşmak için her şeyi yapıp canını vermeye hazır olan Uğur ise sınırlarını zorlayacak ve Yonca’yla karşı karşıya gelecektir.

KAHRAMAN BABAM DİZİSİ OYUNCULARI VE KARAKTERLERİ
Görkem Sevindik – Uğur
Ebrar Alya Demirbilek – Ömrüm
Nilay Deniz – Yonca
Ushan Çakır- Cem
Deniz Hamzaoğlu – Tolga
Aslı Orcan – Ayşe
Sümeyye Aydoğan – Menekşe
Tuğçe Altuğ – Zehra
Toprak Sağlam – Gönül
Fatih Al – Yavuz

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.