Bahçeli’nin aradığını söylemişti! Muharrem İnce o iddiaya ağır sözler söyledi

16.05.2022
Bahçeli’nin aradığını söylemişti! Muharrem İnce o iddiaya ağır sözler söyledi


2023’te yapılacak seçimler için parti ve siyasilerden gelen açıklamalar ile adımlar yakından takip edilirken geçtiğimiz günlerde dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin kendisini arayarak “En kısa sürede görüşelim” söylediğini aktarmıştı.

thumbs_b_c_b966e3baf2a27209367dd878e73a6786

“BUNA TEŞEKKÜR ETMEK GEREKİRKEN…”

Bu gelişme sonrası ‘Memleket Partisi, Cumhur İttifakı’na mı katılıyor?’ sorusu akıllara gelirken İnce, meydana getirilen görüşmeyle ilgili olarak ilk kez konuştu. İttifak iddialarıyla ilgili sert konuşan İnce “Hay Tanrı belanızı versin” dedi.

Şaban Luk’in konuğu olan İnce’nin açıklamasından satır başları:

“Bakın yakında bir peynir krizi var. Şu anda Karslı süt bulamıyor, tulum yapamıyor Erzincanlı, beyaz peynir yapamıyor Trakyalı. Bu tarz şeyleri konuşmak istedim siyasal parti genel başkanlarıyla. Sayın Bahçeli de öteki siyasal parti genel başkanlarından daha çok bir nezaket göstererek telefon açtı. Buna teşekkür etmek gerekirken Bahçeli seni niye aradı, ne yapıyorsun, Cumhur İttifakı’na mı geçeceksin? Hay Tanrı belanızı versin. Daha ne diyeyim, başka bir şey demiyorum.”

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İnce'den mülteci açıklaması: Şu anda Esad ile görüşmenin yollarını arıyorumİnce’den sığınmacı açıklaması: Şu anda Esad ile görüşmenin yollarını arıyorum
Türkiye'nin en büyüğü olacak! İş makineleri alana getirildiTürkiye’nin en büyüğü olacak! İş makineleri alana getirildi
Yıllar sonra şoke eden gerçek! Babası, gerçek babasının katili çıktıSeneler sonrasında şoke eden gerçek! Babası, gerçek babasının katili çıktıYAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.