Balık Burcu Özellikleri

19.05.2020
Balık Burcu Özellikleri

Duygusal yapıları ile dikkat çeken balık  burcu, 20 Şubat – 20 Mart Tarihi arasında dünyaya gelmiş kişilerde görülüyor. Sadakatı ve duygusal sevgisi ile gündeme gelen balık burcunu daha yakından tanıyalım. İşte, balık burcu özellikleri

  • Balık Burcu Grubu: Su, değişken, negatif
  • Balık Burcu Gezegeni: Jüpiter, Neptün
  • Balık Burcu Rengi: Mavi, yeşil
  • Şanslı Sayı: Üç
  • Şanslı Gün: Perşembe
  • Anlaşamadığı Burç: Başak

İlişlerindeki sadakatı ve duygusallığı ile gündeme gelen balık burcu insanları, sulu göz olarak bilinirler. Sebebi henüz tam olarak çözülemese de genel olarak balık burçlarında yoğun bir duygu birikimi ve ardından gelen sebepsizce ağlama hissi görülür.

Balık Burcunun Kişisel Özellikleri

Balık burcu özellikleri genel olarak tek paydada toplanabilir aslında. Bu payda ise duygusallık paydasıdır. Balık burcu kişileri, eli açık ve duyarlı olarak bilinir. Ayrıca, olağanüstü inandırma yetenekleri vardır. Vicdan sahibi, dürüst ve uysal yapıya sahiptirler. Her çevreye kolay bir şekilde uyum sağlayabilirler. Diğer burçlara oranla dış etkilerden çok fazla etkilenirler.

Balık burcu olan kişiler, dışarıdan çok mutlu ve çok saf gibi görünebilir. Fakat, işin özü bambaşkadır. Bu kişiler, her ne kadar dışarıya mutluluk saçsalar da içlerinde büyük bir hüzün olabilir. Sadece, bunu dışarıya belli etmezler. Çünkü, balık burcu olanlar her an duygusal olma özelliklerine sahiptirler. En mutlu sandığınız an da bile çok üzgün olabilirler.

Balık burcu insanları, dışarıdan her ne kadar güçsüz gözükselerde aslında güçlü bir yapıdadır. Çoğu kez yapılarından dolayı kötü haberler verilmek istenmez. Çünkü, balık burcunun bu kötü habere dayanamayacağı düşünülür. Fakat, işin aslı öyle değildir. Balık burcu insanı tüm bu zorluklara göğüs gerebilir. Çok güçlü bir kişiliğe sahiptirler. Eğer, bir göz yaşı akıyorsa bu göz yaşı kısa bir sürede kuruyabilir. Aşk acısı ise yeni bir aşk kapıyı çalıncaya kadar sürer.

Balık Burcu Fiziksel Özellikleri

Soluk tenli, açık kahve rengi ve uyku bir göze sahiptirler. Vücutları kilo almaya meyillidir. En melankolik burçtur. Gözleri genelde yaşlıdır. Balık burcu özellikleri arasında belki de en belirgin olanlarından birisini de çok net taşırlar; kırılgan bir yapıya sahiptirler.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.