Balina Selloff’unu Öngören Analist: Bu 3 Altcoin’den Aldım!

Ünlü analist ve kripto para trader’ı Josh Rager, kripto varlık piyasasındaki sürekli düzeltmenin ortasında 3 altcoin için satın alma yaptığını …

10.06.2021
Balina Selloff’unu Öngören Analist: Bu 3 Altcoin’den Aldım!

Ünlü analist ve kripto para trader’ı Josh Rager, kripto varlık piyasasındaki sürekli düzeltmenin ortasında 3 altcoin için satın alma yaptığını açıkladı.

3 Altcoin hangisi?

Popüler kripto para stratejisti, yeni bir tweet’te 173.400 takipçisine Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), akıllı sözleşme platformu Solana (SOL) ve çoklu ölçeklendirme çözümü Polygon’u (MATIC) araştırdığını söylüyor.

Ethereum’a odaklanan Rager, fiyatın daha da yükseklere çıkması için 2.500 Dolar seviyesinde çok önemli bir direnci geri alması ve onu desteğe dönüştürmesi gerektiğini söylüyor. Aksi takdirde, kilit bir seviyeden yenecek reddin düşüş yönlü bir test olacağını belirtiyor.

Bitcoin’e gelince, Rager, önde gelen kripto varlığının uzun vadede yükselmeye hazır olduğuna inandığı için herhangi bir düşüşü satın almak istediğini belirtiyor. Önümüzdeki aylarda daha yüksek fiyat seviyelerinin görülebileceğini belirten Rager, şu an için düşük fiyatlara alışkın ve açık olduklarını belirtiyor.

Rager görüşünde yalnız değil

Bir diğer ünlü analist Smart Contracter da mevcut seviyelerde Bitcoin satın alıyor. Satıcıların tükenme belirtileri göstermeye başlamasıyla birlikte büyük bir rallinin ufukta olduğuna inanıyor.

Ünlü trader, dalgalar halinde ortaya çıkan kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden Elliott Wave teorisine de güveniyor. Ayı piyasasının kesik beşinci dalgası, satıcıların güç kaybettiğini ve bir geri dönüşün göründüğünü gösteriyor. Kriptokoin.com olarak Bitcoin fiyatında baktığımızda yazının yazıldığı sırada 36.500 Dolar seviyelerinden işlem görüyor.

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.