Barbaros oyuncuları Kılıçoğlu kimdir? Kılıçoğlu’nu İsmail Filiz canlandırıyor! İsmail Filiz kaç yaşlarında?

30.12.2021
Barbaros oyuncuları Kılıçoğlu kimdir? Kılıçoğlu’nu İsmail Filiz canlandırıyor! İsmail Filiz kaç yaşlarında?


Barbaros oyuncuları Kılıçoğlu kimdir? Kılıçoğlu'nu İsmail Filiz canlandırıyor! İsmail Filiz kaç yaşında?

Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinde Kılıçoğlu karakteri dikkatleri üstüne çekti. Kılıçoğlu karakterini İsmail Filiz canlandırıyor.

İsmail Filiz kimdir?

İsmail Filiz, 41 yaşındadır. 1980 Çankırı doğumlu olan İsmail Filiz, İlk ve ortaöğrenimini ve lisenin bir kısmını Çankırı’da tamamladı. Samanyolu Koleji ve Ankara Gazi Anadolu Lisesi’nde ortaöğretimin tamamladıktan sonrasında Ankara Başkent Üniversitesi’nde eğitim görmüştür.

İsmail Filiz, Ezel dizisinde Kenan İmirzalıoğlu’nun yaşam verdiği Ezel karakterinin gençliğini, Ömer’i canlandırmıştır. 2011 senesinde yönetmenliğini Ömer Vargı’nın yapmış olduğu “Anadolu Kartalları” filmimizde Üsteğmen Tunç’a yaşam verdi. Meşhur isim bu fimde Engin Altan Düzyatan, Çağatay Ulusoy, Özge Özpirinçci, Hande Subaşı, Alpay Kemal Atalan, Alper Hücum eden ile beraber rol aldı.

Meşhur isim Paşa Gönlüm ve Ezra dizilerinde de rol aldı.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.