Barbaroslar 15. bölüm izle tek parça! Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı son bölüm full izle!

30.12.2021
Barbaroslar 15. bölüm izle tek parça! Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı son bölüm full izle!


Barbaroslar 15. bölüm izle tek parça! Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı son bölüm full izle!

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinin 15. kısmı TRT 1 ekranlarında seyirciyle buluştu. Her perşembe gösterilen dizinin son bölümünde; İlyas ve Esma evlenir. İşte Barbaroslar son bölüm full izle detayları…

Barbaroslar 15. bölüm izle

Rodos Şövalyelerine karşı giriştikleri cenkte büyük bir zafer kazanan Oruç, İshak ve Hızır Reis, tutsak düşen İlyas’ı ve Habeşli şehitlerin öcünü almayı başarmıştı. Venedik konseyi üyesi Leonardo Barbarigo ve Antuan’ı tutsak alan Barbaros kardeşler, Venedik ile kurduğu ittifak yardımıyla Hristiyan birliğini oluşturmayı planlayan Pietro’yu iyi mi engelleyecektir?
Meryem düşmanı Pietro’nun, çocukken koparıldığı ağabeyi Umberto bulunduğunu anlamış ve hasretle sarılmışlardı. Meryem içsel babası Derviş‘in mi, ağabeyinin yanında mı kalacaktır? Hızır ile Meryem’in yolları ayrılacak mıdır?
Şahbaz, Oruç’a bir suikast düzenlemiş, arkasından peşine düşen Isabel’i atlatmayı başarmış ve ona kardeşinin kanının bulaştığı bir hançerle gözdağı vermişti. Isabel izini dahi bulamadığı kardeşini kurtarabilecek midir? Oruç suikastta bir dahli bulunduğunu düşündüğü Şahbaz’ı hana kapatmıştı. Ona iyi mi bir ceza verecektir?
Karabay, kendisini Memlük Sultanının gözünde minik düşüren Oruç’tan öcünü iyi mi alacaktır? Hüma, atölyesinde çalıştırmak suretiyle sözleştiği işçilerin Firuze tarafınca alıkonmasına iyi mi bir karşılık verecektir?
Piri Reis ve Hızır’ın tetkikleri sonucunda Kalimnos kurtarılışı için Midilli’de kurulacak olan tersanenin emek harcamaları iyi mi devam edecektir? Onları engellemek ve Midilli’yi almak isteyen Pietro’nun yeni hamlesi ne olacaktır? Barbaros Kardeşleri, Kalimnos başta olmak suretiyle Akdeniz’in tüm adalarının fetih sürecinde neler beklemektedir?

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.