Barbaroslar Asiye kimdir? Serpil Özcan canlandırıyor! Serpil Özcan kaç yaşlarında?

30.12.2021
Barbaroslar Asiye kimdir? Serpil Özcan canlandırıyor! Serpil Özcan kaç yaşlarında?


Barbaroslar Asiye kimdir? Serpil Özcan canlandırıyor! Serpil Özcan kaç yaşında?

Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinde Asiye karakteri dikkatleri üstüne çekti. Asiye karakterine Serpil Özcan yaşam veriyor. 

Serpil Özcan kimdir?

Serpil Özcan 44 yaşındadır. İstanbul doğumlu olan Serpil Özcan beyazperde ve tiyatro oyuncusudur. Mahmut Gökgöz’ün yönettiği, Devlet Tiyatroları sahnelerinde oynanan Pir Sultan Abdal oyununda ve Şeyh Bedrettin Destanı adlı oyunda oyuncu ve yönetmen yardımcısı olarak yer aldı. Koyuncuoğlu’nun yönettiği Karşılık adlı oyunda Yıldız Kenter’in de 1970 senesinde oynadığı Esther rolünü canlandırmıştır.Beyazperde filmlerinde oynadı. İlker Canikligil’in yönettiği Allegretto isminde kısa filmimizde rol aldı. Şimdilerde TRT’de gösterilen Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde Asiye karakterine yaşam vermektedir. 
 

 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.