Barbaroslar Firuze kimdir? Burcu Gül Kazbek canlandırıyor! Burcu Gül Kazbek kaç yaşlarında?

23.12.2021
Barbaroslar Firuze kimdir? Burcu Gül Kazbek canlandırıyor! Burcu Gül Kazbek kaç yaşlarında?


Barbaroslar Firuze kimdir? Burcu Gül Kazbek canlandırıyor! Burcu Gül Kazbek kaç yaşında?

Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinde Firuze karakteri dikkatleri üstüne çekti. Firuze karakterini Burcu Gül Kazbek canlandırıyor. Barbaroslar dizisinin son bölümünde Firuze ile ilgili şu bilgiler yer alır: Oruç’un bir Osmanlı gölgesi olarak İslam aleminde yükselişini engelleyemeyen Karabay, onu topraklarından silmek için ne yapmış olacaktır? Firuze, İskenderiye’de imalathanesini oluşturmayı planlanan Hüma’nın ticarette güçlenmesini iyi mi engelleyecektir?

Burcu Gül Kazbek kimdir?

Hacettepe Üniversitesi Konservatuvar mezunu Burcu Gül Kazbek 1983 senesinde dünyaya gelmiştir. Haldun Dormen Medyapım Oyunculuk Eğitim, Sadri Alışık Kültür Merkezi Oyunculuk Eğitimi, The Place Contemporary Dance School London, Çağdaş Dans Sanat Dalı, Can Gürzap Dialog, spikerlik ve sunuculuk eğitimleri almıştır. Bugüne dek Kolej, Papatyam, Yar, Katliam, Aşkın Bedeli ve Görkemli Yüzyıl Kösem şeklinde projelerde rol almıştır. Ek olarak Samsung Fotoğraf Makinesi, Samsung Cep Telefonu, TTnet Vitamin Einstein, Keskinoğlu, Turkcell ve İş Bankası şeklinde kurumsal firmaların reklam çalışmalarında yer almıştır.

 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.