Barbaroslar Gladyus Gregor kimdir? Gladyus’u kim oynuyor? Kaan Turgut canlandırıyor! Kaan Turgut kaç yaşlarında?

23.12.2021
Barbaroslar Gladyus Gregor kimdir? Gladyus’u kim oynuyor? Kaan Turgut canlandırıyor! Kaan Turgut kaç yaşlarında?


Barbaroslar Gladyus Gregor kimdir? Gladyus'u kim oynuyor? Kaan Turgut canlandırıyor! Kaan Turgut kaç yaşında?

Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinde Gregor karakteri dikkatleri üstüne çekti. Gregor karakterini Kaan Turgut canlandırıyor. Sevilen dizinin son bölüm özetinde Gladyus ile ilgili şu ifadeler yer aldı: Piri Reis’in ışığında Kalimnos fetih edilmesi için Midilli’de kurulacak tersanenin tetkiklerini yaptıkları sırada Meryem’i almaya gelen Gladyus ve Rodos Şövalyeleri tarafınca kıskaca alınmışlardı. İshak ve yeniçerilerin gelişiyle büyüyen saldırıda Meryem kurtulabilecek midir? Yoksa Pietro kardeşi olduğundan kuşku etmiş olduğu Meryem’i nihayet ele geçirebilecek midir?

Kaan Turgut kimdir?

Kaan Turgut 36 yaşındadır. Kaan Turgut son olarak Payitaht Abdülhamid dizisinde rol aldı. Prens Sabahattin karakterini canlandırdı. İzmir’de Eşrefpaşa’da dünyaya gelmiştir. Kaan Turgut, 2015 yılından beri oyuncu Pınar Deniz ile beraber iken Kasım 2017 ayında ayrıldılar. Beyazperde ve dizi oyuncusu. 19 Ağustos 1985, İzmir doğumlu. Eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünde tamamladı. TRT ekranlarında gösterilen; başrolü Hasret Conker, Bülent İnal, Ezgi Eyüboğlu ve Akın Akınözü’nün paylaşmış olduğu Payitaht Abdülhamid dizisinin kadrosunda yer aldı, bu dizide Prens Sabahattin karakterini canlandırdı. Başarıya ulaşmış oyuncu Kaan Turgut 1.82 m boyundadır ve 75 kilodur.

 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.