Barbaroslar Pietro kimdir? Yiğit Özşener canlandırıyor! Yiğit Özşener kaç yaşlarında?

23.12.2021
Barbaroslar Pietro kimdir? Yiğit Özşener canlandırıyor! Yiğit Özşener kaç yaşlarında?


Barbaroslar Pietro kimdir? Yiğit Özşener canlandırıyor! Yiğit Özşener kaç yaşında?

Barbaroslar dizisinin oyuncuları ve karakterleri araştırılıyor. Barbaroslar dizisinde Pietro dikkat çeken karakterler içinde yer ediniyor. Pietro’ya Yiğit Özşener yaşam veriyor. İşte Yiğit Özşener’in hayatına dair bilgiler…

Pietro kimdir?

Barbaroslar dizisinde yer edinen Pietro karakterine tarihte rastlanılmamaktadır. İshak, Hızır’ın baba ocağı Midilli’de olmasından oldukça memnundur sadece Hızır’ın aklında da kitapçı Süleyman Usta ile beraber peşine düşmüş olduğu büyük ve mukaddes “sır” vardır. Sadece bu mukaddes sırrın tek arayanı onlar değildir. Bu uğurda her kötülüğü yapabilecek olan Pietro da boş durmamaktadır.

Yiğit Özşener kimdir?

6 Nisan 1972 senesinde İzmir’de doğan Yiğit Özşener Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Elektronik ve Iletişim Mühendisliği öğrenim görmüştür.

Yiğit Özşener hangi filmlerde oynamıştır?
Kaybedenler Kulübü Yolda / 2018
İşe Yarar Bir Şey / 2017
Ve Perde! / 2016
Dedemin İnsanları / 2011
Aşk Tesadüfleri Sever / 2011
Kaybedenler Kulübü / 2011
Güneşi Gördüm / 2009
Beş Zaman / 2006
Kabuslar Evi: Onlara Dokunmak / 2006
Gece 11:45 / 2005

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.