Barbaroslar Şahbaz kimdir? Aytek Şayan canlandırıyor! Aytek Şayan kaç yaşlarında, nereli?

23.12.2021
Barbaroslar Şahbaz kimdir? Aytek Şayan canlandırıyor! Aytek Şayan kaç yaşlarında, nereli?


Barbaroslar Şahbaz kimdir? Aytek Şayan canlandırıyor! Aytek Şayan kaç yaşında, nereli?

Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinde Şahbaz karakteri dikkatleri üstüne çekti. Şahbaz karakterini Aytek Şayan canlandırıyor. Son bölümde Şahbaz ile ilgili şu ifadeler yer alır: Kardeşinin Şahbaz’ın elinde bulunduğunu öğrenen Isabel, onun öldürülmesinden kaygı ederek handa emek harcamayı kabul etmiş ve Oruç ile yollarını ayırmıştı. Isabel’in tehdit edildiğini düşünen Oruç, Unita için çalışan Şahbaz’ın kirli oyunlarını ortaya iyi mi çıkartacak ve ona iyi mi karşılık ödetecektir?

Şahbaz kimdir?

İskenderiye’de saygınlık sahibi bir bey olan Kılıç Bey’in minik erkek evladıdır.

Aytek Şayan kimdir?

Aytek Şayan 1985 senesinde İzmir’de dünyaya geldi. Üniversite eğitimine Veterinerlik Fakültesinde başlamış olan oyuncu sonrasında Bilkent Üniversitesi Tiyatro Kısmına geçiş yaparak 2013 senesinde okulunu tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2017 senesinde İsimsizler dizisiyle icra eden oyuncu sonrasında 2018 senesinde Diriliş Ertuğrul dizisinde Lais karakterini 7 bölüm süresince oynamıştır. Onu son olarak Kuzgun dizisinde Ali karakteri ile gördük.

 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.