Başak Burcu Özellikleri

19.05.2020
Başak Burcu Özellikleri

Bilge bir yapıda olan ve sürekli olarak bilgi arayışında olan başak burcu, 22 Ağustos – 23 Eylül tarihleri arasında dünyaya gelenlerde görülüyor. Yönetici gezegeninden dolayı sürekli bilgiyi arayan bu burç, zekası ile kendine hayran bırakabilen burcu dilerseniz biraz daha yakından tanıyalım. İşte, başak burcu özellikleri

  • Başak Burcu Grubu: Toprak, değişken
  • Başak Burcu Gezegeni: Merkür
  • Başak Burcu Rengi: Turkuaz, Açık sarı ve mavi
  • Şanslı Sayı: Beş
  • Şanslı Gün: Çarşamba
  • Anlaşamadığı Burç: Balık

Zekayı bir aracı olarak kullanan başak burcu insanları, çalışkan ve pratik olarak toplum içerisinde biliniyorlar. Bu kişilerin yaşamlarındaki en önemli şey iştir. Bu insanlar çalışkanlığı o kadar çok sever ki tembel olan kişilere karşı soğuk davranırlar. Çünkü, bu kişilerin yaşamlarının ortasında iş vardır.

Başak Burcunun Kişisel Özellikleri

Başak burcu özellikleri konusunda yönetici gezegenin etkisini fazlaca görüyoruz. Gezegenin Merkür olmasından dolayı bu insanlar adeta çalışma hastası. Başak burcu kişileri genel olarak yardımseverler. Fakat, bu yardımseverlikte kriterleri vardır.

Eğer, bir kişiyi çok seviyorsa elinden gelen her şeyi yapacaktır. Ama yardım isteyen kişi eğer tembelse yardımdan ziyade daha da soğuk davranacaktır. Bu insanların tembelliğe tahammülü yoktur. Başak burcu olan insanlar dinlenirken bile çalışırlar. Bu insanların dinlenme tarzı diğer insanlar için çok yorucu olabilir.

Başak burcu insanları, ayrıntıları severler. Çünkü, sıradan olan şeyler arasından başarılı işler çıkacağına inanmazlar. Her işte öylesine detaya inerler ki bazen o detayda kendileri bile kaybolurlar. Bu hastalık değildir. Bu tamamen güzel iş yapma çabasından doğmuştur. Başaklar ‘’hayır’’ kelimesini çok iyi kullanırlar. Sınırları bellidir ve kendilerini kimseye kullandırtmazlar. Son olarak ise başak burcu özelliğinde olan insanlar tutumludur.

Başak Burcunun Fiziksel Özellikleri

Başak burcu özellikleri kendini uzun boy ile belli eder. İnce bel ve beyaz ten en belirgin fiziksel özellikleridir.  Saçları genellikle uzundur ve koyu renktedir. Saç telli oldukça sağlıklıdır. Gözleri ile sizin ne olduğunuzu kestirebilir. Başak burcu olan kişiler, derli ve topludur. Bu insanları asla dağınık göremezsiniz. Ayrıca, boş harcama da yapmazlar.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir