Başkan Tahsin Can: En oldukca taraftarımıza üzüldük

08.05.2022
Başkan Tahsin Can: En oldukca taraftarımıza üzüldükOldukca istedikleri hedefe ulaşamadıkları için mutsuz olduklarını belirten Başkan Tahsin Can, “Toplum olarak üzgünüz. En o kadar da taraftarlarımızın takımımıza olan alın terine üzüldük.” dedi.

İki şampiyonluk yaşamalarına karşın BAL Ligi’ne çıkamadıklarının altını çizen Can, “Karaköyspor ile beraber Süper Amatör’den emek vererek buralara gelmiştik. Sadece tek maçlara bağlı bir statü sonucunda hedefe ulaşamadık. Statü bu şekilde olmamalıydı. Geçen sürem öncesi statünün kimse bilincinde değildi. İlk görüşmede bunu hesap edemedik. İki senelik boşluk kulüpleri zor durumda bıraktı. En azından Süper Amatör Lig’den bir ekip BAL’a çıkmalıydı. Emeklere yazık oldu. Seneye şampiyon ekip direkt BAL’a çıkmalıdır.” diye konuştu.”

“TARAFTARLARIMIZ HER ZAMAN YANIMIZDA OLDU”

Tahsin Can, taraftarların sürem süresince takımın yanında bulunduğunu belirterek, “En oldukca taraftarımıza üzüldük, her maça ailece gelmiş olarak güzel bir atmosfer oluşturdular, bizleri onurlandırıp gururlandırdılar. Seneye onları sevindirecek bir ekip yapmak istiyoruz. Alaşehir topluluğunun ortak aklıyla hareket eden yerli bir ekip kurma düşüncesindeyiz. Takımımızı layık olduğu bölgelere taşıyacağımıza inanıyoruz.” dedi.

“BELEDİYE BAŞKANIMIZ AHMET ÖKÜZCÜOĞLU’NA TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Sözlerinin sonunda desteklerinden dolayı Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu’na teşekkür eden Başkan Tahsin Can, “Takımımızın maddi içsel daima destekçisi olan, taraftarlarımızın da maçlara gelip gitmesinde bizlere her türlü desteği veren Belediye Başkanımız Ahmet Öküzcüoğlu’na oldukca teşekkür ederiz.” şeklinde konuştu.

Manisa Amatör TV HususiYAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.