Berdan Mardin yeni tarzıyla sosyal medyanın diline düştü! Herkes Özcan Deniz sandı…

Ünlü türkücü Berdan Mardini’nin yeni imajı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Mardini’nin değişimini gören takipçileri ünlü ismi Özcan Deniz’e …

06.12.2021
Berdan Mardin yeni tarzıyla sosyal medyanın diline düştü! Herkes Özcan Deniz sandı…

Ünlü türkücü Berdan Mardini’nin yeni imajı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Mardini’nin değişimini gören takipçileri ünlü ismi Özcan Deniz’e benzetti.

Son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden biri haline gelen Berdan Mardini, yenilediği imajıyla dikkatleri üzerine çekti. Geçtiğimiz mart ayında iki çocuğunun annesi Fatoş Yelliler ile olaylı bir şekilde boşanan Mardini, hayranlarını şaşırtan bir değişime imza attı.

Saçlarını gri-beyaza boyatan ünlü şarkıcı siyah ceketiyle çekildiği pozlarını sosyal medya hesabından paylaştı. 43 yaşındaki ünlü isim, sosyal medyada büyük yankı uyandıran gönderisine “Bana yeni fotoğraflar lazım. Valla çekmem lazım ama ben ‘bir deneme yapayım’ dedim.” ifadelerini kullandı.

Berdan Mardini’nin yeni imajını gören bazı sosyal medya kullanıcıları “Edis olmak isterken Özcan Deniz olmuşumdur, bir an Özcan Deniz sandım, Özcan Deniz’in ‘Mardin’ şubesi” şeklinde yorumlarda bulundu.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.