Beren Saat görüntü değiştirdi

24.02.2022
Beren Saat görüntü değiştirdiOyuncu Beren Saat, seneler sonrasında imajını değiştirdi. Fanatikleri, oyuncunun yeni saçlarını oldukça beğendi.


Beren Saat imaj değiştirdi

Meşhur oyuncu Beren Saat, 7 yıl ilkin müzisyen Kenan Doğulu ile dünyaevine girdi.

Büyük bir aşkla evlenen ikilinin geçtiğimiz dönemde araları bozulmuş olduğu öne sürülmüştü. Hatta boşanacakları konuşulan ikili, bu iddiaları yanıtsız bırakarak evliliklerine devam etti.

GÖZLERDEN UZAKTI

Son olarak 27 Aralık 2019 tarihinde Netflix’te gösterilen Atiye dizisi ile ekranlara dönen ve büyük bir tesir yaratan Beren Saat, uzun süredir gözlerden uzak bir yaşam sürüyordu.

Beren Saat görüntü değiştirdi VİDEO

Beren Saat imaj değiştirdi #1

SAÇLARINI DEĞİŞTİRDİ

Saçlarında değişikliğe gitmeye kabul eden Saat’in yeni hali ortaya çıktı.

Meşhur oyuncunun yeni imajı oldukça beğenilirken, fanatiklerinden da “Resmen gençleşmişsin”, “Oldukça yakışmış”, “Mükemmel” benzer biçimde yorumlar geldi.

Beren Saat imaj değiştirdi #2

Beren Saat imaj değiştirdi #3

Beren Saat imaj değiştirdi #4

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.