Berfu Yenenler’den Yaratı Yenenler itirafı

13.05.2022
Berfu Yenenler’den Yaratı Yenenler itirafı“Çocuklarım babasına çekti” şeklinde esprili bir izahat icra eden Berfu Yenenler, eşinin kilo problemi hakkında konuştu.


Berfu Yenenler'den Eser Yenenler itirafı

2019 senesinde oyuncu ve sunucu Yaratı Yeneler’le evlenip 2 çocuk sahibi olan Miss Turkey 2015 4’üncüsü Berfu Yenenler, dün akşam gerçekleşen bir ödül törenine katıldı.

Törende ödül alan taraf olan Berfu Yenenler, sahneye çıktığında samimi açıklamalarda bulunmuş oldu.

“Sabah akşam yiyorlar”

Eski güzel, evlatlarının babalarına çektiğini söylemiş oldu. 27 yaşındaki oyuncu, “Çocuklar devamlı bir şeyler yiyor, aynı babaları. ‘Evde rejim yapıyorum’ diye geçiniyor, gece kalkıp yiyecek yiyor. Sabah başlıyor, akşam diyetini bırakıyor” şeklinde konuştu.

Kısa sürede dijital platformda bir takım projesinde yer alacağını söyleyen Berffu Yenenler, “Yaratı’le beraber rol alacağımız bir takım projesi olacak. Onun heyecanı var şu an” açıklamasını yapmış oldu.

Berfu Yenenler den Eser Yenenler itirafı #1

“27 senedir rejimdeyim”

Yaratı Yenenler, geçtiğimiz aylarda verdiği bir röportajda, “27 senedir diyeteyim” açıklamasıyla gündeme gelmişti.

“Zayıflamak için her yolu denedim” diyen oyuncu, şu ifadeleri kullanmıştı: “Evlenip çocuk sahibi olduktan sonrasında aldığım 15 kilo var, onu kati vereceğim. Tabip kontrolünde tok tutma hissi veren bir iğne yaptırdım, vücudum alerji yapmış oldu. Tokluk hormonuna karşı alerjim varmış. Şimdi ben o açlığı yönetmeye çalışacağım. Fazlaca iştahlı biri değilim. Sistemi ortaokul yıllarında bozdum. 95 kilodan 75 kiloya düştüm. Bu yıl 27’nci yılım rejimde. Bana ‘Şu kadar yiyeceksin’ dendiğinde kısıtlandığımı hissediyorum. Şimdi yeni bir şey deniyorum, iyi gidiyor.”

Berfu Yenenler den Eser Yenenler itirafı #2

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.