Bergüzar Korel kızına vereceği ismi açıkladı!

Geçtiğimiz yıl ikinci çocuğu Han’ı kucağına alan oyuncu Bergüzar Korel, şimdilerde üçüncü çocuk heyecanı yaşıyor. Birkaç ay önce hamile olduğunu …

24.06.2021
Bergüzar Korel kızına vereceği ismi açıkladı!

Geçtiğimiz yıl ikinci çocuğu Han’ı kucağına alan oyuncu Bergüzar Korel, şimdilerde üçüncü çocuk heyecanı yaşıyor. Birkaç ay önce hamile olduğunu duyuran 38 yaşındaki Korel, büyüyen karnı ile verdiği yeni pozu takipçileriyle paylaşmıştı. Güzel oyuncu kısa zaman önce bebeğinin cinsiyetinin kız olduğunu açıklayan oyuncu isim kararına da vardığını duyurdu.

Eşi Halit Ergenç ile beraber Bodrum’da tatil yaparken görüntülenen Bergüzar Korel Kızına vereceği isme karar verdiğin söyledi. Korel, “Kendimi bildim bileli ben Leyla ismini çok sevdim. Hep hayalimdeydi. Allah nasip etti çok mutluyuz” şeklinde konuştu. 

BU SEFER KIZ ÇOCUĞU!

Korel, bebeğinin cinsiyetini öğrendi. İki erkek evlattan sonra bir de kızı olacağını öğrenen Korel heyecanını “Allah biliyor çok istedim… E biri de kız olsun… Ne kadar çok istediysek Han’ımız daha yaşını doldurmadan kız evladımızın mutluluğu heyecanı hepimizi sardı” sözleriyle dile getirdi. 

Yaklaşık 3 yıldır ekranlardan uzak duran Bergüzar Korel, 3’üncü sürpriz hamileliği nedeniyle projedeki karakteri tam olarak yansıtmayacağından çekildiğini duyurdu. 

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.