Berika Demir’den Şükrü Özyıldız itirafı

21.03.2022
Berika Demir’den Şükrü Özyıldız itirafıInstagram’da 2 milyon takipçi kitlesi olan Berika Demir’in meşhur oyuncu Şükrü Özyıldız hakkında b,r itirafta bulunmuş oldu.


 Berika Demir'den Şükrü Özyıldız itirafı

Yaptırdığı güzel duyu  operasyonlarla oldukça konuşulan fenomen Berika Demir, oyuncu Şükrü Özyıldız hakkında Instagram’dan bomba itirafta bulunmuş oldu.

Instagram hesabından soruları yanıtlayan Berika Demir’e bir takip edeni “Asla dmden bir ünlüye yazdığın oldu mu?” diye sordu. Sorulara açık açık yanıt veren Demir, herkesi şaşırttı.

“OF YA”

Hikayesine meşhur oyuncu Şükrü Özyıldız’ın fotoğrafını koyan Demir, “Hep bana mı yazacaklar itiraf ediyorum. Of yaptım ya… Fakat hayatta tahmin edemezsin bence” diye yazdı.

Son ilişkisinin arkasından hayatında biri olup olmadığıyla ilgili gelen soruya ise Demir, “Evet oldu. Tanıma aşamasından öteye ilişki boyutuna tam geçemedim. Flört diyebiliriz doğrusu. Doğal olarak açık olmak gerekirse bu benden dolayı oldu. Bazı noktalarda uyuşamadık. O noktaların uyuşması için de çabalamadım. Aslına bakarsak ilişkiye kıymet olaylık bir durum olmadı buradan paylaşabileceğim.” yanıtını verdi.

 Berika Demir den Şükrü Özyıldız itirafı #1

 Berika Demir den Şükrü Özyıldız itirafı #2

 Berika Demir den Şükrü Özyıldız itirafı #3

 Berika Demir den Şükrü Özyıldız itirafı #4

 Berika Demir den Şükrü Özyıldız itirafı #5

 Berika Demir den Şükrü Özyıldız itirafı #6

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir