Billur Kalkavan’dan haber var

23.06.2022
Billur Kalkavan’dan haber varAkciğer kanseriyle savaşım eden oyuncu Billur Kalkavan, sıhhat durumuyla ilgili son dakika gelişmelerini toplumsal medyadan paylaştı.


Billur Kalkavan'dan haber var

Billur Kalkavan, sıhhat durumuyla ilgili gelişimleri söyledi. Akciğer kanseriyle savaşım eden Billur Kalkavan, sevenlerine iyi haberler verdi.

Kalkavan, toplumsal medyadan yapmış olduğu paylaşımda sağlığıyla ilgili son dakika gelişmelerini şu sözlerle söyledi:

Eve dönüyor

“Hepimiz soruyor en iyisi buradan anlatmak. Tetkikler yapılmış oldu sonuçlar muhteşem (maşallah). Beynim tertemiz, lezyonlar çürüyor ve yok oluyorlar. Küçücük bir şeyler kaldığından doktorum ilaçlarımı hafifletti. Yarın eve dönüyorum, artık hastanede oldukça kalmama gerek yok, enerjim iyi. Ağrım sızım yok.

“Tek sıkıntım kilo”

Hala tek sıkıntım iştah onu da halledeceğim yavaş yavaş. Kilom 47 boyum 1.64 evli ve 6 çocukluyum. Soran, ilgilenen, yakarış eden, iyi niyetlerini dileklerini gönderen her insana sonsuz teşekkürler. Sayenizde bu hastalığı en süratli yenen insan olma yolunda ilerliyorum. Benden de her insana sevgiler, saygılar. Doğal ki en önemlisi bundan sonrasında sağlığı korumak. Bir sürü mevzuda fikir yapısını değişiklik yapmak ki tekrar uğramasın. Bye bye pislikler.”

Billur Kalkavan dan haber var #1

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.