Binance Türkiye, kripto para yatırımcılarını uyardı

05.02.2022
Binance Türkiye, kripto para yatırımcılarını uyardı


Kripto para birimlerine olan ilgi her geçen gün yükselmeye devam ediyor. Bu durum, kullananların kolayca alım-satım yapabilecekleri borsalara olan ihtiyacı da artırıyor. Söz mevzusu borsalardan önde gelen Binance Türkiye, ülkemizdeki kullanıcılara güvenli bir platform sunuyor. Yalnız bu dolandırıcıların pes edeceği anlamına gelmiyor. Feyk borsalar, internet sayfaları ve reklamlar ile yatırımcıları kandıran sahtekarlar, popüler borsaları da […]

Kripto para birimlerine olan ilgi her geçen gün yükselmeye devam ediyor. Bu durum, kullananların kolayca alım-satım yapabilecekleri borsalara olan ihtiyacı da artırıyor. Söz mevzusu borsalardan önde gelen Binance Türkiye, ülkemizdeki kullanıcılara güvenli bir platform sunuyor.

Yalnız bu dolandırıcıların pes edeceği anlamına gelmiyor. Feyk borsalar, internet sayfaları ve reklamlar ile yatırımcıları kandıran sahtekarlar, popüler borsaları da hedef alıyor. Son olarak Binance Türkiye, kullanıcıları yeni bir yöntem mevzusunda uyardı.

Binance 5 alım-satım çiftini daha kaldırıyor


Binance 5 alım-satım çiftini daha kaldırıyor

Popüler kripto para platformu Binance, 5 tecim çiftini kaldıracağını deklare etti. İşte tehlikede olan alım-satım çiftleri.

Binance Türkiye, dolandırıcılar hakkında uyardı!

Resmi Twitter hesabından bir paylaşım icra eden Binance Türkiye, kripto para yatırımcılarını yeni bir dolandırıcılık mevzusunda uyardı. Söz mevzusu yöntem SMS üstünden gerçekleşiyor. Kripto yatırımlarınıza göz koyan sahtekarlar, size ” Bilinmeyen bir IP adresinden çekim işlemi talep edildi. Eğer bu sen değilsen şu adımları izle.” şeklinde bir ileti gönderiyor.

Ürkü içinde kripto paralarının çalınmasından korkan yatırımcılar ise SMS‘deki bağlantıya tıklayarak, hesaplarına giriş yapıyor. Derhal peşinden ise bilgilerinizi yakalayan dolandırıcılar, size ilişkin hesapları boşaltıyor. Binance buna karşı, “HİÇBİR SMS linkine tıklamayın! #Binance size SMS ile bağlantı göndermez.” uyarısında bulunuyor.

Peki siz bu mevzu hakkında neler düşünüyorsunuz? Asla sizi dolandırmaya çalışan biri oldu mu? Görüşlerinizi yorumlar kısmında ve SDN Forum’da bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: shiftdelete.net
Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir