Binance, yatırımcılarının kripto paralarını korumaya aldı!

10.02.2022
Binance, yatırımcılarının kripto paralarını korumaya aldı!


Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, daha oldukça yatırımcıyı kendine çekmek ve yenilerini kazanmak için çalışmalarını sürdürüyor. Son olarak kullananların en önemli önceliklerinden birinin güvenlik bulunduğunun bilincinde olan şirket, almış olduğu milyar dolarlık önlem ile gündem oldu. İşte firmanın almış olduğu yeni önlem… Binance Türkiye, kripto para yatırımcılarını uyardı Binance Türkiye, kullanıcılarını yeni ortaya […]

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, daha oldukça yatırımcıyı kendine çekmek ve yenilerini kazanmak için çalışmalarını sürdürüyor. Son olarak kullananların en önemli önceliklerinden birinin güvenlik bulunduğunun bilincinde olan şirket, almış olduğu milyar dolarlık önlem ile gündem oldu. İşte firmanın almış olduğu yeni önlem…

Binance Türkiye, kripto para yatırımcılarını uyardı


Binance Türkiye, kripto para yatırımcılarını uyardı

Binance Türkiye, kullanıcılarını yeni ortaya çıkan bir dolandırıcılık yöntemine karşı uyardı. İşte ayrıntılar…

Binance, yatırımcılarının parasını sigortaladı

Bildiğiniz suretiyle kripto para borsaları için en büyük tehlikelerin başlangıcında siber saldırılar geliyor. Hacker‘lar tarafınca meydana getirilen bu saldırıların bedeli yüzlerce milyon doları bulabiliyor. Her ne kadar Binance ve benzeri platformlar çeşitli güvenlik önlemleri alsa da yetersiz kalabiliyor.

Binance, BNB, kripto para borsası

Almış olduğu önlemlerin başarısız olma ihtimalini göz önünde bulunduran popüler kripto para borsası, 1 milyar dolar büyüklüğünde sigorta fonu oluşturdu. Şirket ihtimaller içinde bir sorunda bu fonda bulunan parayı kullanarak platformun ve müşterilerinin zararını tazmin edecek.

Böylelikle müşterilerin güvenliği güvence altına alınırken, firmanın güvenilirliği de yükselecek. Bloomberg’in haberine bakılırsa mevzuyla ilgili açıklama icra eden Binance CEO‘su Changpeng Zhao, şu ifadeleri kullandı.

Binance olarak daima kullananların yatırımlarının güvende bulunduğunu söyledik ve bugün şirket Güvenli Varlık Fonu kullananların siber saldırılar benzer halde istenmeyen oyalyara karşı etkin şekilde korunmalarını sağlıyor.

Peki siz bu mevzu hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce Binance‘ın almış olduğu bu yeni önlem, daha oldukça kişinin yatırım için platformu kullanmasını güvence altına alacak mı? Görüşlerinizi yorumlar kısmında ya da SDN Forum‘da bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: shiftdelete.net


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.