Bir Zamanlar Çukurova Füsun kimdir? Yeliz Doğramacılar kaç yaşlarında? Yeliz Doğramacılar oynadığı diziler!

30.12.2021
Bir Zamanlar Çukurova Füsun kimdir? Yeliz Doğramacılar kaç yaşlarında? Yeliz Doğramacılar oynadığı diziler!


Bir Zamanlar Çukurova Füsun kimdir? Yeliz Doğramacılar kaç yaşında? Yeliz Doğramacılar oynadığı diziler!

Bir Zamanlar Çukurova’nın Füsun’u Yeliz Doğramacılar, 1978 doğumludur. İlk oyunculuk deneyimini Gurbetçiler dizisi ile yaşayan Yeliz Doğramacılar hususi hayatıyla araştırılmaktadır. Peki fakat Yeliz Doğramacılar kimdir, nerelidir?
 
Bir Zamanlar Çukurova Füsun Yeliz Doğramacılar kimdir?

Yeliz Doğramacılar, 14 Mayıs 1978 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Oyunculuk Kısmı’nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini 1996 senesinde rol almış olduğu Gurbetçiler dizisi ile yaşamış; Yaşam Bilgisi, Hürrem Sultan, Görkemli Yüzyıl, Görüş Günü Hanımefendileri, Kaleiçi, Alanya Almanya, Koçum Benim, Müdafa ve En Son Babalar Duyar dizilerinde rol almıştır.

Şimdilerde Atv ekranlarında gösterilen Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Füsun karakterine yaşam veren Yeliz Doğramacılar, 1.66 metre uzunlukta, 64 kilo ve Boğa burcudur.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.