Bir Zamanlar Çukurova Gaffur kimdir? Bülent Polat kaç yaşlarında? Bülent Polat oynadığı diziler!

30.12.2021
Bir Zamanlar Çukurova Gaffur kimdir? Bülent Polat kaç yaşlarında? Bülent Polat oynadığı diziler!


Bir Zamanlar Çukurova Gaffur kimdir? Bülent Polat kaç yaşında? Bülent Polat oynadığı diziler!

Bir Zamanlar Çukurova’nın Gaffur’u seyirciler tarafınca araştırılıyor. Avrupa Yakası dizisinde canlandırdığı ‘Çaycı Şesu’ karakteri ile geniş kitleler tarafınca tanınan Bülent Polat, Bir Zamanlar Çukurova’nın Gaffur’u olarak ekranlarda. İşte, Bülent Polat hakkında dört gözle beklenen detaylar…

Bir Zamanlar Çukurova Gaffur kimdir?

Bülent Polat 8 Mart 1979 tarihinde Tunceli’de dünyaya geldi. 1993 senesinde “Yer Gösterme” ile başlamış olan ustalaşmış tiyatro yaşamı, 1994’te gene aynı tiyatroda “Sokak Kedisi” oyununda “yoldan geçen adam” rolüyle devam etti.

Hemen sonra gene aynı tiyatro ile mukavele yenileyen Polat, “Ormanların Sulh Ateşi”, Rumuz Goncagül ve “Keloğlan” benzer biçimde oyunlarda rol aldı.

Bir dönem izlenme rekorları kıran “Yılan Hikayesi”nde ve Orhan Oğuz’un yönettiği “Son Oyun” adlı TV filmimizde oynadı. Peşinden “Gece Kahvesi” adlı programda alışılmadık karakterler çizdiği skeçlerde rol aldı. 2004’te Okan Bayülgen’in sunmuş olduğu “Zaga” programında Engin Iyi sabahlar ile birlikte her hafta gösterilen bölümlerde “Damatlar” isminde kısa skeçlerle çıktı. Aslolan ününü ise “Avrupa Yakası” dizisindeki 3,5 yıl canlandırdığı Şehsuvar (Şesu) karakteriyle kazanmıştır.

2013 senesinde, Kanal D’de gösterilen İnadına Yaşamak adlı dizide, “Sansar” rolünü canlandırmıştır. Gene aynı yıl “Karagül” adlı dizide rol aldı. Meşhur oyuncu son olarak “Bir Zamanlar Çukurova” dizisinde rol almaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir