Bir Zamanlar Çukurova yeni oyuncularının adları! Bir Zamanlar Çukurova dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Bir Zamanlar Çukurova oyuncu ekibi!

30.12.2021
Bir Zamanlar Çukurova yeni oyuncularının adları! Bir Zamanlar Çukurova dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Bir Zamanlar Çukurova oyuncu ekibi!


Bir Zamanlar Çukurova yeni oyuncularının isimleri! Bir Zamanlar Çukurova dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Bir Zamanlar Çukurova oyuncu kadrosu!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde 1970’li yıllarda, İstanbul’da evlenmeye hazırlanan iki gencin başına asla hesaba katmadıkları bir vaka gelir. Yazgı bu çifti, Adana’da Çukurova’nın uçsuz bucaksız coğrafyasına bırakıverir. Her şeye karşın aşklarını yaşamaya kesin bu çiftin kaderi, çiftliklerinde çalışmış oldukları Yaman ailesiyle tanıştıktan sonrasında sonsuza kadar değişmiş olur. Peki fakat Bir Zamanlar Çukurova dizisinin oyuncuları kim?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi oyuncuları kimdir? Bir Zamanlar Çukurova oyuncu ekibi

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin oyuncu kadrosunda Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık, Bülent Polat, Melike İpek Yalova, Furkan Palalı, Nazan Kesal, Polen Emre, Aras Şenol,Selin Genç, Selin Yeninci,Sibel Taşçıoğlu, Serpil Tamur, yer verilmiştir.

Bir Zamanlar Çukurova oyuncuları!

Bir Zamanlar Çukurova Demir Yaman (Murat Ünalmış) kimdir?  
Büyük bir servetin sahibi. Çukurova’nın en büyüğü, bu verimli toprakların tek hükümdarı olmayı hedefleyen, bunun için her şeyi yapabilecek kadar aşırı istekli, gözü kara bir adam. Fakat babasından kalan bu uçsuz bucaksız toprakları günü erişince miras bırakacağı bir evladı yok. Demir, Züleyha’ya görünce gönül verir. Aşk Çukurova’nın bu yakışıklı ve aşırı istekli beyini değiştirebilecek mi? Demir Yaman aşkı ve toprakları için gözünü ne kadar karartacak?

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Akkaya (Uğur Güneş) kimdir?

İstanbul’un yakışıklı, mütevazı ve iyi yürekli evladı, çalışkan bir aşık. Parada pulda şanda şerefte gözü yok. Hayatta en büyük dileği canından oldukca sevilmiş olduğu Züleyha’sıyla evlenip mutlu bir yuva oluşturmak. Fakat bigün yaşamdan yediği bir darbe ile geleceği de hayalleri de tümüyle değişmiş olur. Sevilmiş olduğu için elini kana bulayan Yılmaz’ın içine düşmüş olduğu kaçak yaşamı onu asla beklemediği yollara götürür. Aşkı için her şeyi göze alan Yılmaz kaderine hükmedebilecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha (Hilal Altınbilek) kimdir?

Talihin olanca güzelliği verip birazcık şansı ve kısmeti esirgediği, mütevazı, iyi niyetli fakat gerektiğinde kesin, inatçı olabilen, akıllı bir genç kız. Parada pulda gözü olmayan Züleyha’nın en büyük düşsel Yılmaz’la evlenip yuva oluşturmak ve mutlu olmak. Fakat bigün üvey abisi Züleyha’nın yaşamını mahvedecek bir adım atar. Bu adımla darmadağın olan Züleyha’nın tek çaresi Yılmaz’la beraber Adana’ya kaçmaktır. Fakat alınyazısı Züleyha’yı sınamaktan vazgeçmeyecek, onu ölümden daha zor kararlar vermek zorunda bırakacaktır.

Bir Zamanlar Çukurova Ali Rahmet Fekeli (Kerem Alışık) kimdir?

Adana’nın yerlilerinden. Demir’in babası Adnan Yaman’ın katili. Fekeli ile Adnan Yaman vaktiyle oldukca iyi arkadaştırlar. Yirmi yıl ilkin Adnan bölgeye baraj inşaatı yapılacağını ve Fekeli’nin arazisinin büyük para edeceğini öğrenince Fekeli’yi kandırarak arazilerini yok pahasına satın alır. Fekeli en yakın arkadaşı tarafınca oyuna getirildiğini anlamış olur, bu meseleyi tartışırlarken karşılıklı silahlarını çekerler, çıkan çatışmada Fekeli Adnan’ı öldürür, tutuklanır ve yirmi yıl hapse mahkum olur. Hapiste Fekeli’yle Yılmaz’ın yolları kesişir. Yılmaz öyküsünü anlattığında Fekeli düşmanlarının ortak bulunduğunu anlamış olur ve aramış olduğu sağ kolu bulmakla kalmaz, bir de oğul sahibi olmuş olur. Yılmaz’a babalık eder, yol gösterir. Genel afla hapisten çıktıktan sonrasında ortak düşmanları Yamanlara karşı beraber savaşım etmeye başlarlar.

Bir Zamanlar Çukurova Gaffur (Bülent Polat) kimdir? 

Yamanlar çiftliğinin kahyası. Doğma gelişme Adanalı. Konağın kahyalığı ona babasından miras kamış. Gaffur babası benzer biçimde yetenekli, akıllı ve dürüst biri olmadığı için görevinde de pek başarı göstermiş değil. Hünkar hem babasının hatırına hem de düzene ve çiftliğe hakim oldukları için Gaffurları yanlarında tutuyor. Gaffur bununla beraber Yılmaz’ın askerlik arkadaşı.Yılmaz çiftliğe ilk vardığında onu içten karşılıyor sadece iş istediğini öğrenince tavrını değiştiriyor. İşini elinden alacak korkusuyla Yılmaz’a düşman kesiliyor.

Bir Zamanlar Çukurova Müjgan Hekimoğlu (Melike İpek Yalova) kimdir?

20’li yaşlarının sonunda bir çocuk doktoru. İstanbul’da okumuş, okulu bittikten sonrasında babasının hususi hastanesinde emek harcamayı reddedip Adana’ya devlet hastanesine çalışmaya gelmiştir. Kuvvetli karakterli, nazik, döneme bakılırsa ileri görüşlü ve hastalarına karşı oldukça sevecendir.

Bir Zamanlar Çukurova Haminne (Serpil Tamur) kimdir? 

Hünkar Yaman’ın anası, Demir Yaman’ın anneannesi. Oldukca yaşlı, çoğunlukla kelimeleri, durumları ve vakaları karıştırıyor. Kimi zaman geçmişi bugünmüş benzer biçimde hatırlıyor. Bu kargaşalık bazen güldürse, bazen hüzünlendirse de kimi zaman konak içinde olayların karışmasına sebep oluyor. Hünkar, en oldukca Züleyha’nın ona bakmasından hoşlanıyor.

Bir Zamanlar Çukurova Şermin Yaman (Sibel Taşçıoğlu) kimdir? 

Demir’in amcasının kızı. Hünkar ve Demir’in gizli saklı düşmanı. Babası Şerafettin Yaman’dan kalan tüm mirası çar çur etmiş olduğu için Demir’den geçiniyor. Kocasını beğenmiyor fakat boşanmak da istemiyor. Dünyadaki tek amacı Yaman’ların mirasının kızına kalmasını sağlamak. Demir’in oğlu olunca hayalleri başına yıkılıyor.

Bir Zamanlar Çukurova Saniye (Selin Yeninci) kimdir?

Gaffur’un karısı. Konağın mutfağından görevli, Hünkar hanımın eli ayağı. Senelerdir Hünkar Yaman’ın hizmetinde çalışıyor. Yılmaz ve Züleyha konağa ilk geldiklerinde, onlara destek oluyor fakat işler değiştikçe onlara düşman kesiliyor. Züleyha’nın ön plana çıkmasıyla, ona kin beslemeye başlıyor. Tek amacı konaktaki yerini korumak. Bu uğurda her şeyi yapabilir.

Bir Zamanlar Çukurova Gülten (Selin Genç) kimdir? 

Gaffur’un kız kardeşi. İyi niyetli, saf bir Anadolu kızı. Yılmaz’ı görünce aşık oluyor. Başlangıçta Züleyha’yı Yılmaz’ın kız kardeşi sandığı için ona oldukca yakın davranıyor. Kısa sürede gerçeği öğrenmesine karşın Yılmaz’a olan aşkından bir türlü vazgeçemiyor.

Bir Zamanlar Çukurova Çetin (Aras Şenol) kimdir?

Fekeli’nin sağ kolu, Yılmaz’ın sırdaşı. Oldukca çalışkan, namuslu, temiz biri. Yaşamını işine ve Fekeli Ağa’ya adamıştır. Onu baba benzer biçimde sevmektedir. Bugüne dek bir gönül ilişkisi olmamış. Fakat, Yamanların konağından Gülten’le yolu kesişince gönlüne büyük bir aşk düşer. Çetin tüm yaşananlara karşın kalbinin sesiyle hareket etmeye devam edecektir.

Bir Zamanlar Çukurova Fadik (Polen Emre) kimdir? 

Konağın çalışanlarından. Dedikoduculuğu yüzünden başı dertten kurtulmuyor. Başlangıçta Züleyha’yı oldukca imreniyor. Züleyha’nın ayağını kaydırmaya uğraşıyor. Zaman içinde Züleyha’nın evin hanımı bulunduğunu kabullenerek taraf değiştiriyor.

Bir Zamanlar Çukurova Fikret Fekeli (Furkan Palalı) kimdir?

Fekeli’nin hayatta bulunduğunu dahi bilmediği yeğeni. Hem duygusal hem öfkeli, hem yumuşak hem sert, duyguları hızla yükselip alçalan, öfkesine hakim olamayan, peşinden şiddetle pişman olan, aşkta da gözü kara biri… Yaşamdan her mevzuda alacaklı ve eğitim etmeye de oldukça kesin. Uzun senelerdir yaşamış olduğu Almanya’dan ata topraklarına dönen Fikret’in gerçek niyetini kendisinden başka kimse bilmemektedir. Fikret’in gelişi hem Yaman’ların hem Fekeli’lerin gündemini derinden sarsacak, Çukurova’da kartlar tekrardan dağılacaktır. Almanya’da bugüne dek ne yapmış olduğu bilinmeyen Fikret, Çukurova’ya niçin geldi? Tek yakını ve mirasçısı olarak Yılmaz’ı kabul eden Ali Rahmet Fekeli öz yeğeninin çıkıp gelmesiyle ne meydana getirecek? 

Bir Zamanlar Çukurova Sevda Çağlayan (Nazan Kesal) kimdir? 

Sevda Çağlayan, bir zamanlar güzelliği ve zarafetiyle akıllarda yer etmiş, unutulmaz bir yıldız… İstanbul’da süregelen sahne hayatına, olanaksız bir aşk uğruna veda etmiş. Sevdası kaderi olmuş, Adnan Yaman’la yaşamış olduğu aşk için, haiz olduklarından vazgeçmiş bir karı. Sevda ikinci hanım olmanın acısını asla atamamış içinden. Demir’in Sevda’nın hayatına girmesi; Çukurova’ya yeni bir ses getirecek. Hem Sevda’nın kaderi hem de konaktaki tüm dengeler değişecek. Sevda Çağlayan; Çukurova’da yeni bir yaşam kurabilecek, kaderini baştan yazabilecek mi?

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.