Birçok kişi tarafından bilinen iş Adamı Serhat Bölükbaşı Türkiye deki mining tesislerinin %40 nın elinde olduğu ortaya çıktı

24.06.2022
Birçok kişi tarafından bilinen iş Adamı Serhat Bölükbaşı Türkiye deki mining tesislerinin %40 nın elinde olduğu ortaya çıktı

Bitcoin piyasası her geçen gün popülerliği artan bir sektör. Artık o kadar alıştık ki ilk zamanlardaki gibi farklı gelmiyor. Fakat bu işten çok zarar insanda çok fazla. Fakat bu durumu tam tersine çevirmiş insan sayısıda. Bunlardan biri de Serhat Bölükbaşı.

Serhat Bölükbaşı aslen Malatyalı. 18 yaşında olan ve İstanbul’da yaşamakta olan Serhat Bölükbaşı genç yaşta okulu bırakıp iş hayatına atılmış. Bu kararın yaptığı girişimler ve kurduğu şirketlerle ne kadar doğru kararlar olduğunu görebiliyoruz. Cesaretli adımlar atarak hayatını kazanan Serhat Bölükbaşı’nı şu an girişimleri ve genç yaşta açtığı şirketleri ile de tanıyoruz zaten. Serhat Bölükbaşı BS Salesin CEO su. Bununla beraber Türkiye’nin Bitcoin tesislerinin %40 da onun kontrolünde. Genç yaşta bu kadar çok şeyi başarabilmesinin sebeplerinden biri de çok çalışıyor olması. Aynı zamanda sosyal hayatına da önem veren Serhat Bölükbaşı instagramı da aktif olarak kullanıyor. Sizler de bu sektör meraklı iseniz ve Türkiye’nin gurur kaynağı olan Serhat Bölükbaşı’nı takip etmek isterseniz serhatbolukbasiofficial, bssales_tech, Businesserhat hesaplarını takip etmeniz yeterli. Çevresine karşı da oldukça duyarlı olan Serhat Bölükbaşı yaptığı iyilikleri ile de gündemde. Oldukça başarılı bir hayatı olan Serhat Bölükbaşı birçok konuda Türkiye için bir gurur.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir