Bitcoin yatırımcıları çekince ile karşı karşıya

18.12.2021
Bitcoin yatırımcıları çekince ile karşı karşıya


Bitcoin yatırımcıları tehlike ile karşı karşıya

En güncel verilere bakıldığında oldukca garip bir detay bu şekilde bir fikir oluşmasına niçin oldu. Normalde balinalar ağırlıklı olarak alım yaptığında kripto para birimlerinde sert yükselişler görülebiliyor. Sadece bu sefer bir tek ufak balıkların alım yapmış olduğu görülüyor. Dev balina hesapların alım yönünde birazcık kararsız kalmış olduğu ortaya çıktı.

Bitcoin şeklinde kripto para birimlerine yatırım yapanlar son dönemlerde oldukca fazla yükseliş ve düşüşlerin bulunduğunu görebilir. 1000 BTC ile 100 bin BTC parasında Bitcoin bulunduran balina cüzdanları alım yönünde harekette bulunmuyor. Bu durum endişeleri artıyor. Galaxy Digital Holdings CEO’su Mike Novogratz tarafınca meydana getirilen açıklamalara nazaran kriptopara devi büyük kayıplar yaşayabilir. Sadece şimdilik 42 bin dolar seviyesi korunacak. Bilhassa kripto para sektörüne oldukca ciddi bir para akışı yaşanıyor. Bu para akışı sebebiyle fiyatların aşağılara doğru düşmesi kolay olmuyor. Balinalar alım yapmamaya devam ederse Bitcoin yatırımcıları çekince altında duracak. Yalnız Bitcoin değil bununla beraber öteki kripto para birimlerinde de ihtimaller içinde düşüş senaryoları ön plana çıkıyor. Bilhassa Çin yasağı ve öteki bazı negatif haberler kripto para değerinin yükselmesini engelliyor.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir