Black Desert Online Nedir? Merak Edilenler

14.05.2020
Black Desert Online Nedir? Merak Edilenler

Black Desert Online oyununu merak edenler için hazırlamış olduğumuz Black Desert Online nedir? Başlığı çerçevesindeki yayınımız, Black Desert hakkında olan her şeyi sizlere sunuyor. Dilerseniz, farklı bir evren olan ve kullanıcılarını, oyun hazzının zirvesine çıkaran bu oyunu biraz daha yakından tanıyalım.

MMORPG türü bir oyun görünümde olan oyunun yapısı bilindiğinin aksine biraz farklı. Oyun, sandbox adındaki oyun türünü de kapsıyor. Oyun hakkında teknik bilgileri sizlere aktardık. Şimdi de sırada Black Desert Nasıl Bir Oyun? Sorusunun cevabı var.

Black Desert İle Yeni Dünyalara

Black Desert Online, oyuncunun seçimlerini esas alarak şekilleniyor. Oyun içerisinde koskocaman bir evren var ve sizler bu evreni keşfediyorsunuz. Oyunda dövüş sistemi var. Çeşitli yeteneklerle düşmanlarınıza zarar da verirsiniz. Tabi, bu yetenek kombinasyonlarını daha etkili kullanarak düşmanınızı yok dahi edebilirsiniz.

Black Desert Online, gayet dinamik bir yapıda. Akışları fazlaca mevcut. Oyun içerisinde her türden savaş mevcut. Bireysel savaşlar haricinde binek ile de savaşmanız mümkün kılınmış. Fakat, unutmamanız gereken bir nokta var; bineklere gözünüz gibi bakmalısınız. Onları beslemelisiniz.

Gerçek Hayat Gibi Bir Oyun

Black Desert Online oyunu içerisinde dikkat çeken bir nokta daha var. O da atmostfer. Oyun içerisindeki atmosfer dünyadaki gibi. Çeşitli hava durumları ve iklim özellikleri mevcut. Bu da oyuncuların içini sıkmadan bir oyun deneyimi sunuyor. Ayrıca, oyunda gece gündüz döngüsü de var. Karakterler saate göre tepkiler de verebiliyor.

Oyun içerisinde evler olduğunu da unutmamak lazım. Oyunda çadırdan saraylara kadar yapılar var. Sizler, bu yapılarda kalabiliyorsunuz. Bu yapılan en güzel tarafı da dekore edilebilir olması.  Oyun içinde bir karakteri işe alabilirsiniz, evinizi temizletebilirsiniz; alışveriş yaptırabilirsiniz. Kısacası gerçek hayatta yaptığınız her şeyi Black Desert Online oyununda yapabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.