Bootcamp 2022 için kayıtlar başladı!

06.03.2022
Bootcamp 2022 için kayıtlar başladı!


Marmara Üniversitesi tarafınca düzenlenen etkinlikler, hız kesmeden devam ediyor. Son olarak üniversitenin ekiplerinden kabul edilen U4S Marmara‘nın, girişimcilik yarışması BootCamp 2022 için kayıtlar başladı. İşte ayrıntılar… Ziraat ve Orman Bakanlığı, ayçiçek yağı mevzusuna Twitter’dan açıklık getirdi! Ziraat ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişçi, toplumsal medya üstünden yapmış olduğu paylaşımda ayçiçek yağı mevzusuna açıklık getirdi. […]

Marmara Üniversitesi tarafınca düzenlenen etkinlikler, hız kesmeden devam ediyor. Son olarak üniversitenin ekiplerinden kabul edilen U4S Marmara‘nın, girişimcilik yarışması BootCamp 2022 için kayıtlar başladı. İşte ayrıntılar…

Tarım ve Orman Bakanlığı, ayçiçek yağı konusuna Twitter’dan açıklık getirdi!


Ziraat ve Orman Bakanlığı, ayçiçek yağı mevzusuna Twitter’dan açıklık getirdi!

Ziraat ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişçi, toplumsal medya üstünden yapmış olduğu paylaşımda ayçiçek yağı mevzusuna açıklık getirdi.

BootCamp 2022, 11-12-13 Mart’ta

11-12-13 Mart tarihlerinde Marmara Üniversitesinde düzenlenecek etkinlik BootCamp 2022, 48 saat sürecek tüm üniversite öğrencilerinin katılımına açık olacak. Düzenlenecek olan yarışmanın kazananı ise 2.500 dolar tutarındaki büyük ödülü ve Silikon Vadisi’nden eğitim şeklinde imkanlara haiz olacak.

Marmara Üniversitesi, Mehmet Genç Külliyesi’nden düzenlenecek etkinlik için ise son müracaat zamanı 8 Mart olarak belirlendi. Her insanoğlunun katılımına açık olan etkinlik ise tamamen parasız olacak.

Sizde kulübün internet adresinden ya da @uni4society_marmara Instagram adresinden mevzuyla ilgili daha oldukca informasyon alabilirsiniz.

Kaynak: shiftdelete.net


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.