BÖRÜ markasının 100 parçalık NFT koleksiyonu arz edildi

01.02.2022
BÖRÜ markasının 100 parçalık NFT koleksiyonu arz edildi


BÖRÜ, NFT dünyasında bir ilki gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Geliştirilen proje kapsamında dijital NFT içeriklerin üretilmesi ve arza sunulması CaglarArts Insignia iş ortaklığı ile Capital Block içinde imzalanan anlaşmaya bakılırsa arz edilecek NFT koleksiyonları belirlendi. BÖRÜ, NFT koleksiyonu ile sevenleriyle buluşacak! Kısa sürede izleyici ile buluşması beklenen BÖRÜ, oldukça yakında NFT koleksiyonu ile karşımıza çıkacak. İşte ayrıntılar… […]

BÖRÜ, NFT dünyasında bir ilki gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Geliştirilen proje kapsamında dijital NFT içeriklerin üretilmesi ve arza sunulması CaglarArts Insignia iş ortaklığı ile Capital Block içinde imzalanan anlaşmaya bakılırsa arz edilecek NFT koleksiyonları belirlendi.

BÖRÜ, NFT koleksiyonu ile sevenleriyle buluşacak!


BÖRÜ, NFT koleksiyonu ile sevenleriyle buluşacak!

Kısa sürede izleyici ile buluşması beklenen BÖRÜ, oldukça yakında NFT koleksiyonu ile karşımıza çıkacak. İşte ayrıntılar…

BÖRÜ markasının tek parçalık ilk koleksiyonunun arkasından ikinci NFT koleksiyonu ve koleksiyonerlere verilecek diğeri hediyeler de belirlendi. BÖRÜ 2039’un Telegram grubunda takipçiler tarafınca oylanarak seçilen Ayı Murat ve Gökçe’nin “Çirkin olsan bile” sahnesi 100 tane olarak 31 Ocak 2022 Pazartesi tarihinden saat 20:39’da NFT olarak arz edildi.

0,5 AVAX durağan(durgun) satış fiyatı ile sunulan NFT’leri alan 10 talihli kişi ek olarak 1 senelik BluTV üyeliği, çekilişle belirlenecek 10 kişiye Packshot Cast & Crew Special 100 limited NFT, 3 kişiye bir sonraki GALA için davet bileti ve 20 kişiye Alper Çağlar imzalı poster şeklinde ayrıcalıkların da sahibi oldular.

NFTPrime’ın hazırladığı hususi BÖRÜ 2039 sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: shiftdelete.net


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.