Britney Spears, evlilik sözleşmesi yapmış oldu

15.06.2022
Britney Spears, evlilik sözleşmesi yapmış olduSam Asghari ve Britney Spears’ın evlilik sözleşmesi yapmış olduğu da ortaya çıktı.


Britney Spears, evlilik sözleşmesi yaptı

40 yaşındaki ABD’li müzisyen Britney Spears, geçtiğimiz yıl nişanlandığı 28 yaşındaki spor eğitmeni ve oyuncu Sam Asghari ile perşembe akşamı dünyaevine girdi. Düğüne çiftin 100 kişilik yakın çevresi katılırken, Spears’ın ailesi gelmemişti. Meşhur ismin eski eşi Jason Alexander’ın düğünü basması ise ikilinin mutlu gününe damga vurmuştu.

Boşanırsa para vermeyecek

Mali velayetini babasından geçtiğimiz aylarda alan şarkıcının Sam Asghari ile evlilik sözleşmesi imzaladığı öğrenildi. Buna gore; boşanmaları durumunda Sam Asghari, Britney Spears’tan tek bir kuruş bile alamayacak.

Britney Spears, evlilik sözleşmesi yaptı #1

Yeni gelin malikane aldı

Olaylı düğünün peşinden Britney Spears ve eşi Sam Asghari, Los Angeles bölgesinde yeni bir eve taşınacaklar. Meşhur popçu ve oyuncu, California’da devasa bir malikane satın aldı.

11.8 milyon dolar verdi

Yeni evli çift, asla zaman kaybetmeden taşınma sürecini de malikaneyi satın aldıkları aynı gün başlattılar. 60 milyon dolarlık bir servete haiz olan Spears’ın, malikaneye 11,8 milyon dolar ödediği de bildirildi.

Britney Spears, evlilik sözleşmesi yaptı #2

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.