Bruce Willis hastalığı sebebiyle mülklerini zararına sattı

04.04.2022
Bruce Willis hastalığı sebebiyle mülklerini zararına sattı“Afazi” hastalığına yakalanan Bruce Willis ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı.


Bruce Willis hastalığı nedeniyle mülklerini zararına sattı

Dünyaca meşhur Hollywood yıldızı Bruce Willis’ten fena haber gelmiş; oyuncuya beynin bazı bölgelerinde meydana gelen işlev bozukluğu sonucu ortaya çıkan konuşma, konuşulanı anlama ve okuma-yazma şeklinde becerileri etkileyen “afazi” (söz yitimi) hastalığı teşhisi konulduğu öğrenilmişti.

HER ŞEYİ SATIYOR

Habertürk’ün haberine gore bir beyin rahatsızlığı olan “afazi” sebebiyle zor günler yaşayan Willis, hastalığının ilerleyeceğini ön görerek oyunculuğa ara verdiğini açıklamıştı.

Bruce Willis, California’daki ailecek hayatına odaklanmak için birkaç senedir haiz olduğu evleri satmaya başladığı ortaya çıktı.

65 MİLYON DOLAR

Page Six’in, Willis’in yakın dostlarına dayanarak verdiği habere gore hastalığı yüzünden kariyerini bitirme sonucu alan oyuncu, son birkaç yıl içinde toplamda 65 milyon doları gören mülklerini elinden çıkardı.

Willis’e yakın bir kaynak yapmış olduğu açıklamada “Bruce uzun süreden beri bu günlere hazırlanıyordu. Sağlığının artık çalışmasına izin vermeyecek bir hale geleceğinin, eskisi kadar para kazanamayacağının farkındaydı” dedi.

Bruce Willis hastalığı nedeniyle mülklerini zararına sattı #1

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir