BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş, gençlik kolları toplantısında Duman grubunun “Senden Daha Güzel” şarkısını söylemiş oldu

14.02.2022
BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş, gençlik kolları toplantısında Duman grubunun “Senden Daha Güzel” şarkısını söylemiş oldu


Bağımsız Türkiye Partisi Gençlik Şöleni’nde yaşananlar toplumsal medyaya damga vurdu. BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş, görüşmede “Çıkarın telefonları” diyerek sahneye çıktı. Baş, sahnede meşhur rock müzik grubu Duman’ın “Senden Daha Güzel” adlı şarkısını seslendirdi.

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞILDI

İlginç görüntülere sahne olan anlamış olur, Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul Gençlik Kolları Twitter hesabından “Genel Başkanımız “Çıkarın telefonları” diyince biz” mesajıyla paylaşıldı. Hüseyin Baş ise Bağımsız Türkiye Partisi Gençlik Şöleni ile ilgili paylaşımına “Çoooook eğlendik. Teşekkürler gençler!” mesajını düştü.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
AK Parti'den elektrik faturalarıyla ilgili açıklamaAK Parti’den elektrik faturalarıyla ilgili izahat
Kimlik kartları ile ilgili önemli gelişme! 81 ilde aktif...Kimlik kartları ile ilgili mühim gelişme! 81 ilde etken…
Son Dakika: Bakan Çavuşoğlu'ndan Rusya-Ukrayna krizindeki son duruma ilişkin açıklama! "Böyle bir işgale kalkışırsa doğru olmaz"Son Dakika: Bakan Çavuşoğlu’ndan Rusya-Ukrayna krizindeki son duruma ilişkin izahat! “Bu şekilde bir işgale kalkışırsa doğru olmaz”YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.