Bu da güzel duyu retrosu – Son Dakika Haberleri İnternet

16.03.2022
Bu da güzel duyu retrosu – Son Dakika Haberleri İnternet


class=”medyanet-inline-adv”>

Plastik Cerrahi Uzmanı Operatör Başar Kaya, “Daha ilkin Venüs retrosu sebebiyle ameliyat ya da işlemlerin ertelenmesi isteği bana gülünç geliyordu. Sadece şahıs bu bilgiye sahipken, yaptığınız ameliyat başarıya ulaşmış da olsa hasta negatif taraflara odaklanıyor ya da normalde başına gelmeyecek bir komplikasyona ruhsal olarak kapı aralayabiliyor” dedi. Kaya, son dönemde astrolojiye gore meydana getirilen ameliyat ve uygulamalarla ilgili Özgürlük’e şunları söylemiş oldu:

‘İŞLEM YAPTIRMIYOR’

“Bir evrenin içinde yaşıyoruz ve yaşadığımız dünyadan ya da evrenden bağımsız olduğumuzu düşünmüyorum. Burçlarla oldukca ilgim olmasa da arada bir gözümün kaydığını itiraf etmeliyim. Tüm hayatımı buna gore doğal ki şekillendiremem fakat hastaların bu yöndeki taleplerini çoğu zaman kabul ediyorum. Bu sebeple son dönemde hastalarda astrolojiye gore ameliyat olup olmama, işlem yaptırıp yaptırmama şeklinde bir durum söz mevzusu.

class=”medyanet-inline-adv”>

Bu da estetik retrosu

‘NEGATİFE KAYIYOR’

Bu bir inançla ilgili. Bu inancın adını koymanın doğru olmadığını söyleyeyim. Bir şahıs bir ameliyat ya da işlemle ilgili astrolojik olarak uygun olmayan bir dönem bulunduğunu düşünüyorsa bu uygulamanın yapılmasının doğru olmadığı kanaatindeyim. Bu sebeple şahıs bu bilgiye sahipken, yaptığınız ameliyat başarıya ulaşmış da olsa hasta negatif taraflara odaklanıyor ya da normalde başına gelmeyecek bir komplikasyona ruhsal olarak kapı aralayabiliyor.”

BAŞTA KOMİK GELİYORDU AMA…

Daha ilkin bana ‘Hocam Venüs retrosu var, ben bu tarihte ameliyat olmak istemiyorum, erteleyelim’ dendiğinde birazcık gülünç geliyordu. Fakat artık enerjisel olarak açıklıyorum. Hastalara da ‘Eğer bu dönem size uygun değilse ve kendinizi hazır hissetmiyorsanız ameliyatınızı erteleyelim’ diyorum. Hasta ameliyata ya da işleme hazır olarak girdiğinde sonuçlar daha pozitif yöne kayıyor.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.