Bu organik yağlar cildinizi adeta yeniliyor! Bir damlası bile kafi..

30.09.2022
Bu organik yağlar cildinizi adeta yeniliyor! Bir damlası bile kafi..


Bu organik yağların tek bir damlası bile cildinizi yenilemeye yetiyor.İşte o olağanüstü organik yağlar..

Bu doğal yağlar cildinizi adeta yeniliyor! Bir damlası bile yeterli..

Cilt bakımında kullanılan bazı organik yağlar ciltte oldukça başarıya ulaşmış sonuçlar elde ettirmektedir.Cildinizi parlak bir görünüme büründürmek için bu organik yağları kullanabilirsiniz.

Bu organik yağlar yardımıyla ciltte oluşan lekelerden tamamen kurtulacaksınız ve zdaha pürüzsüz bir cilde haiz olabileceksiniz.

Naturel yollarla cildinizi pürüzsüz bir hale getirebileceğiniz yağları derledik.İşte o organik yağlar..

Bu doğal yağlar cildinizi adeta yeniliyor! Bir damlası bile yeterli.. #1

Sedir ağacı yağı

Sedir ağacı yağının gençleştirici bir tesiri olduğu biliniyor.Bu yağ ciltte meydana gelen yaraları iyileştirmedede oldukça etkilidir.Sedir ağacı yağı sivilce tedavisinde kullanılan organik yağlardandır.

Çay ağacı yağı

Çay ağacı yağı ciltte meydana gelen sivilce ve siyah noktaların kaybolmasında etkili olmaktadır.Bu yağ ciltte oluşan yaraların iyileşme süresini hızlandırmasıyla bilinmektedir.Ek olarak çay ağacı yağı cildi nemlendirerek ışıltılı bir görünüm kazandırmaktadır.

Biberiye yağı

Biberiye yağı bazıları tarafınca yiyecek yaparken kullanılan bir yağdır.Bitkinin çiçekli üst bölgesinden gelen bu yağ cilt bakımı içinde kullanılmaktadır.

Cildinizi parlak ve nemli bir görünüme sokmak için kullandığınız maske ve kremlere biberiye yağı ilave ederek yüzünüze uygulayabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.