Bugünkü koronavirüs tablosu açıklandı mı? 3 Ocak 2022 olay ve ölüm sayısı

03.01.2022
Bugünkü koronavirüs tablosu açıklandı mı? 3 Ocak 2022 olay ve ölüm sayısıKoronavirüs olay sayılarına ilişkin son durumu öğrenmek isteyen vatandaşlar, “Bugünkü koronavirüs olay sayısı açıklandı mı?” sorusuna cevap arıyor. İşte 3 Ocak Pazartesi 2022 olay ve ölüm sayısı..


Bugünkü koronavirüs tablosu açıklandı mı? 3 Ocak 2022 vaka ve ölüm sayısı

Koronavirüs olay ve ölüm sayıları, 2020 yılının mart ayından beri vatandaşlar tarafınca yakından takip edilen konuların başlangıcında geliyor.

Bilhassa yeni varyant Omicron ile vakalarda artış yaşanırken, aşılama uygulamaları da hızla devam ediyor.

Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabı üstünden günlük olay sayılarını paylaşıyor.

İniş çıkış yaşayan olay sayılarının peşinden “3 Ocak 2022 Pazartesi koronavirüs olay sayısı açıklandı mı?” sorusu vatandaşlar tarafınca araştırılıyor.

Peki, bugünkü koronavirüs olay sayısı açıklandı mı? İşte 3 Ocak 2022 olay ve ölüm sayısı…

3 OCAK 2022 KORONAVİRÜS VAKA TABLOSU AÇIKLANDI MI?

Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca, 3 Ocak’a ilişkin yenilenen koronavirüs olay tablosunu ve güncel aşı haritasını hemen hemen paylaşmadı.

Sadece Türkiye’de son 24 saatte 362 bin 836 Kovid-19 testi yapılmış oldu, 33 bin 520 kişinin testi pozitif çıkarken, 129 şahıs ise yaşamını yitirdi.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.