Bugünkü olay ve ölüm sayısı kaç oldu?

18.02.2022
Bugünkü olay ve ölüm sayısı kaç oldu?Koronavirüs ile mücadelede son durumu öğrenmek isteyenler, “Bugünkü koronavirüs olay sayısı açıklandı mı, kaç şahıs öldü?” sorularına cevap arıyor. İşte 17 Şubat 2022 Perşembe olay ve ölüm sayısı…


Koronavirüs vaka tablosu 17 Şubat 2022: Bugünkü vaka ve ölüm sayısı kaç oldu?

Günlük olarak gösterilen koronavirüs olay ve ölüm sayıları, vatandaşlar tarafınca yakından takip edilen konuların başlangıcında geliyor.

Aşılama uygulamaları hız kesmeden devam ederken ortaya çıkan yeni varyantlar, vakaların artmasına niçin oluyor.

Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabı üstünden yapmış olduğu paylaşımlar ile Omicron vakalarındaki artışa dikkat çekerken sık sık toplumsal mesafe, maske ve aşı uyarısında bulunuyor.

Peki, bugünkü koronavirüs olay sayısı açıklandı mı? İşte 17 Şubat 2022 Perşembe olay ve ölüm sayısı…

17 ŞUBAT 2022 KORONAVİRÜS VAKA TABLOSU AÇIKLANDI MI?

Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca, 17 Şubat 2022 Perşembe tarihindeki koronavirüs olay tablosunu ve güncel aşı haritasını paylaştı.

Buna nazaran; Türkiye’de son 24 saatte 465 bin 563 Kovid-19 testi yapılmış oldu, 92 bin 406 kişinin testi pozitif çıktı, 258 şahıs yaşamını yitirdi.

Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca, toplumsal medya hesabından yapmış olduğu açıklamada şu ifadeleri kullandı:

”Salgının Omicron döneminde, rahat de olsa yeni bir hastalıkla savaşım gücü olmayan risk grubu açısından endişeliyiz. Genel olaraksa pozitif gelişmeler var: Kontrol pozitiflik oranları düşüyor, iyileşen sayısı yeni olay sayısının üzerine çıkıyor. Seyrin daha iyi olacağını öngörüyoruz.”

Koronavirüs vaka tablosu 17 Şubat 2022: Bugünkü vaka ve ölüm sayısı kaç oldu? #1

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.