Buket Aydın sütyensiz hırka modasına uydu

06.01.2022
Buket Aydın sütyensiz hırka modasına uydu38. yaş doğum günü için iddialı bir seçim icra eden spiker Buket Aydın, paylaşımıyla toplumsal medyayı salladı.


Buket Aydın sütyensiz hırka modasına uydu

Bir ayrılıp bir barıştığı Buyruk Sarıgül ile yaşamış olduğu aşkla magazin gündeminde devamlı yer edinen Buket Aydın, şaşırtmaya devam ediyor.

İlişkisini bitirdikten sonrasında iddialı pozlarıyla dikkat çeken meşhur spiker, yeni pozuyla toplumsal medyada oldukça konuşuldu.

TEK DÜĞMELİ HIRKA GİYDİ

Meşhur adların çoğunlukla tercih etmiş olduğu tek düğmeli hırka modasına Aydın da uydu. Sütyensiz tercih edilen hırkayı doğum günü için giyen Buket Aydın, toplumsal medya hesabından pozunu paylaştı.

Doğum günü paylaşımına oldukça sayıda yorum ve beğeni alan Aydın’ın değişimi de dikkat çekti. Her fırsatta güzel duyu iddialarını yalanlayan Aydın’ın yüzündeki farklılık oldukça konuşuldu.

Buket Aydın sütyensiz hırka modasına uydu #1


Buket Aydın sütyensiz hırka modasına uydu #2

Buket Aydın sütyensiz hırka modasına uydu #3

Buket Aydın sütyensiz hırka modasına uydu #4

Buket Aydın sütyensiz hırka modasına uydu #5

Buket Aydın sütyensiz hırka modasına uydu #6

Buket Aydın sütyensiz hırka modasına uydu #7

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.