Buket Aydın’ın Sevgililer Günü paylaşımı vaka oldu

15.02.2022
Buket Aydın’ın Sevgililer Günü paylaşımı vaka olduKargaşa ve bunalımlı aşk hayatıyla sık sık gündem olan haber spikeri Buket Aydın, son paylaşımıyla dikkat çekti.


Buket Aydın’ın Sevgililer Günü paylaşımı olay oldu

Geçtiğimiz yıl Kanal D’deki görevinden çekilme ettikten sonrasında tek celsede eşinden boşanan Buket Aydın, Eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün oğlu Buyruk Sarıgül’le oldukça konuşulan bir aşka yelken açmıştı.

Bir ayrılıp bir barışan ikilinin evleneceği iddia edilirken Sarıgül’ün Aydın’ı Sibel Can ile aldattığı ortaya çıkmıştı.

“KARAKTERSİZ HABEŞ MAYMULARINI..”

Instagram hesabını etken kullanan Buket Aydın, Sevgililer Günü paylaşmımıyla gündeme geldi. “Her insanın 14 Şubat Sevgililer Gününü kutluyorum. Gerekirse kuşu sevin, köpeği sevin, kediyi sevin… Karaktersiz habeş maymunlarını tepenize çıkaracağınıza bu tarz şeyleri sevin daha iyi. Sevgi oldukça güzel bir şey…” diyen Aydın’ın sözleri, toplumsal medyada vaka oldu.

Pek oldukça toplumsal medya kullanıcısı, Buket Aydın’ın ‘habeş maymunu’ benzetmesini Buyruk Sarıgül’e yapmış olduğu yönünde oldu.

Buket Aydın’ın Sevgililer Günü paylaşımı olay oldu #1

Buket Aydın’ın Sevgililer Günü paylaşımı olay oldu #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.