Bülent Ersoy: Ajda Pekkan’ın biletleri satmıyor

06.10.2022
Bülent Ersoy: Ajda Pekkan’ın biletleri satmıyor


Bülent Ersoy, Ajda Pekkan’ı gene oldukca kızdıracak açıklamalarda bulunmuş oldu.

Bülent Ersoy: Ajda Pekkan'ın biletleri satmıyor

Diva Bülent Ersoy, 6 yıl küs kalmış olduğu Ajda Pekkan’la 2 yıl ilkin barışmıştı. Seneler sonrasında küslükleri biten iki meşhur şarkıcının arası tekrardan bozulacağa benziyor.

Her düşündüğünü ve bildiğini açık açık konuşmasıyla malum ve bu yüzden birçok meşhur isimle kavgalı olan Bülent Ersoy, şimdi de geçtiğimiz günlerde konserini iptal etmesiyle gündeme gelen Ajda Pekkan hakkında konuştu.

Bülent Ersoy: Ajda Pekkan ın biletleri satmıyor #1

“Onun yaptıklarını babam da yapsa taş benzer biçimde olur”

Pekkan hakkında ağır açıklamalarda bulunan Ersoy, “İki tane ibici çorabı babam da giyse taş benzer biçimde olur.” dedi.

Diva, böyle de kalmadı ve bomba bir iddiada bulunmuş oldu. Bülent Ersoy’un iddiasına nazaran; Ajda Pekkan’ın Almanya’da biletleri satılmayınca 3 konseri de iptal oldu.

Bülent Ersoy: Ajda Pekkan ın biletleri satmıyor #2

“Hödük Ajda”

Bülent Ersoy, 6 yıl ilkin bir iftarda kendisine slm vermeyen Ajda Pekkan için “Kime bu nağmeler. Tanrı onu ıslah etsin. Bu şekilde ucube işte, hödük, küstah” demişti. Ajda Pekkan dava açmış, Bülent Ersoy 3 bin 750 TL para cezasına çarptırılmıştı.

Bülent Ersoy: Ajda Pekkan ın biletleri satmıyor #3

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

UYARI : İnternet sitemizde yer alan tüm bilgi, haber, yazı ve yorumlar genel bilgilendirme amaçlı olup doktor muayenesi, teşhis ve tıbbi tedavi yerine geçmez. Sitemizde yer alan bilgileri uygulamadan önce mutlaka konusunda uzman bir doktora danışmalısınız. Her bireyin metabolik yapısı farklı olduğu için sitemizde verilen bilgiler sizin metabolik yapınıza ve/veya hastalığınızın tedavisine uygun olmayabilir ve size uygun olmayan bir uygulama sonucu sağlığınız bozulabilir. Siteyi ziyaret eden ziyaretçilerin ve üyelerin; konusunda uzman bir doktorun görüşünü almadan ve sağlık kontrolünden geçmeden sitede yer alan bilgileri uygulamaları halinde doğabilecek sağlık sorunlarından Webhane.Com sitesi sorumlu değildir. deneme bonusu veren siteler