Bülent Ersoy’dan mehter başına: Seni yarın Hakkari’ye sürerler

24.01.2022
Bülent Ersoy’dan mehter başına: Seni yarın Hakkari’ye sürerlerKatılmış olduğu bir açılışta Anıtkabir vakasına atıfta bulunan Bülent Ersoy, kendisine birlikte rol alan mehter takımının vazife yerinin değişeceğini öne sürdü.

Geçtiğimiz haftalarda engelli sandalyesi ile Anıtkabir’i ziyarete gelen sanatçı Bülent Ersoy’a şemsiye tutan Hava Müdafa Albay Hakan Osman Sert, görevden alınarak Hakkari’ye sürülmüştü.

Bunun üstüne suskunluğunu bozan Bülent Ersoy, Anıtkabir ziyaretlerinin devamının geleceğini belirtmişti.

Bülent Ersoy dün ise Bursa’da katılmış olduğu bir açılışta, ‘Anıtkabir’ vakasına gönderme yapmış oldu.

Ersoy, açılışa katılan Bursa Büyükşehir Belediyesi Mehter Ekibi’nın da Hakkari’ye gönderileceği iddia etti.

MEHTER BAŞINA: YARIN HAKKARİ’DESİN

Mehter başını yanına çağıra Ersoy, “Sen yarın kovulacağını biliyor musun? Geldin, burada çaldın. Başını yedin, yarın Hakkari’desin. Gelmeyin, yanıma uğramayın.” dedi.

Bülent Ersoy’dan mehter başına: Seni yarın Hakkari’ye sürerler VİDEO

“KORKUDAN ŞEMSİYE TUTAN DA OLMADI”

Ersoy, sözlerini şu şekilde sürdürdü:

“Açılışa Mehter Ekibi da gelmiş. Sakın bu tarz şeyleri da işlerinden atmasınlar. Bilemiyorum, onların ne yapacağı belli olmaz. Eyvah, bunlar da gidici. İnerken korkudan şemsiye tutan da olmadı. ‘Aman, bunun yanına şemsiyeyle gitmeyelim. İşimizden oluruz’ demişlerdir.

“BUNLAR KESİN GİDİCİ”

Benim şemsiye tutanlarım var fakat istemedim. Fakat bunlar kati gidici. Yarın bana bildirirsiniz, ‘Haklıymışsınız. Hepsi birden Hakkari’ye sürüldü’ diye bildirirsiniz.”

Bülent Ersoy dan mehter başına: Seni yarın Hakkari ye sürerler #1

Bülent Ersoy dan mehter başına: Seni yarın Hakkari ye sürerler #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.