Bülent Serttaş klibinde Litvin Marina’yı oynattı

17.02.2022
Bülent Serttaş klibinde Litvin Marina’yı oynattıBülent Serttaş’ın klibinde yer edinen Litvin Marina’nın Instagram pozları ise gündem oldu.


Bülent Serttaş klibinde Litvin Marina'yı oynattı

Bülent Serttaş, yeni şarkısına klip çekti. Meşhur müzisyen klibinde de Miss World ödüllü Ukraynalı model Litvin Marina ile kamera arşısına geçti.

Ukranyalı model klipten ve şarkıdan daha fazlaca dikkat çekti. Klibi için aylarca güzel bir partner arayan Serttaş’ın Ukraynalı modeli görünce karar verilmiş olduğu öğrenildi.

DİDEM’E BAKMAMIŞTI

Seksi modeli görenlerin aklına Serttaş’ın oryantal Didem dans ederken kafasını çevirmesi geldi. Bülent Serttaş’ın İbo Show’da oryantal Didem Kınalı dans ederken başka yöne bakması uzun süre gündem olmuştu.

Bülent Serttaş klibinde Litvin Marina yı oynattı #1

Bülent Serttaş klibinde Litvin Marina yı oynattı #2

Bülent Serttaş klibinde Litvin Marina yı oynattı #3

Bülent Serttaş klibinde Litvin Marina yı oynattı #4

Bülent Serttaş klibinde Litvin Marina yı oynattı #5

Bülent Serttaş klibinde Litvin Marina yı oynattı #6

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.