Bülent Serttaş, zenginliğini söyledi

24.01.2022
Bülent Serttaş, zenginliğini söylediGayrimenkul zengini çıkan müzisyen Bülent Serttaş, yatırımlarını ilk kez deklare etti.


Bülent Serttaş, zenginliğini anlattı

Meşhur müzisyen Bülent Serttaş yapmış olduğu açıklamalarla dikkat çekti. Oldukca para kazandığını ve harcadığını söyleyen Bülent Serttaş 12 bin Türk lirası değerinde çanta kullandığını söylemiş oldu.

“DUA ETTİM”

Oldukca talihli bulunduğunu söyleyen Bülent Serttaş, ‘Sahnelerden oldukça para kazanıyor ve kazandırıyorum. 40 yıl ilkin İstanbul’a geldiğimde bakıp iç geçirdiğim villalardan aldım. Oldukca pahalı otomobillere haiz oldum. ‘Rabbim fazla verip şaşırtma beni’ diye oldukça yakarış ettim.

“ÇANTAM 12 BİN TL”

Trençkotumun 16 bin 500 lira olduğu yazıldı fakat çantamı görmediler. 12 bin liralık çanta kullanıyorum.

“BU KADARI BİZE YETER”

Gayrimenkule oldukça yatırım yaptım. Hepsi çocuklarım için. Tanrı nasip etti diyelim. 1981 senesinde İstanbul’a geldiğimde Levent tarafına gidip geziyordum ve içimden şu şekilde düşünüyordum ‘Tanrı’ım acaba günün birinde burada kirada oturabilir miyim?’ diye. Ve şükürler olsun ki o villaların sahibi oldum. Kiracı olmak isterken villalar sahibi oldum. Şunu da eklemeliyim ‘Rabbim fazla verip de şaşırtma beni’ diye de devamlı yakarış ediyorum. Bu kadarı bizlere yeter artık. dedi

Bülent Serttaş, zenginliğini anlattı #1

Bülent Serttaş, zenginliğini anlattı #2

Bülent Serttaş, zenginliğini anlattı #3

Bülent Serttaş, zenginliğini anlattı #4

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.